4.8 C
Скопје
22:27 - 18 април, 2024

Ознака : четири

АстроМала астро школаСлајдерХороскоп

НАЈПОСВЕТЕНИ ПАРТНЕРИ: 4 хороскопски знаци кои секогаш ќе ве стават на прво место!

М.Р.
Кога станува збор за љубовните врски, нема попосветени партнери од овие четири хороскопски знаци. Тие секогаш ќе ве ставаат на прво место, дури и ако...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Четири земји од поранешна Југославија, една Евровизија: Кој има најголеми шанси за победа? (ВИДЕО)

Еспресо
Најголемото музичко натпреварување во светот, 65-от Евросонг во кој ќе биде избрана најубавата песна на Европа, оваа година се одржува во Ротердам, откако претставникот на...
СветСцена

Ванеса Брајант со емотивна порака за ќерка си, една недела по смртта: Објавата собра повеќе од 4 милиони лајкови (ФОТО)

Еспресо
Помина една недела од несреќата во која загинаа Коби Брајант и неговата 13-годишна ќерка Џиана. Ванеса Брајант денеска по трети пат ѝ се обрати на...
Секојдневие

43-годишна мајка на четири деца прогласена за најубавата жена во светот (ФОТО)

Еспресо
Ксенија Вербитскаја во Санкт Петербург се закити со титулата „Mrs. Universal Classic“ на натпреварот одржан во Бугарија. Изборот на убавина беше одржан во Софија, а...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Том Хенкс во говорот спомна пет деца, а има четири – Ќе се воодушевите кога ќе слушнете зошто! (ВИДЕО)

Еспресо
Целиот свет зборува за солзите на Том Хенкс (63) на доделувањето на наградите на Златен глобус. Актерот истакнал дека има многу поголеми работи во животот...
Uncategorized

Како од бајките за возрасни: Карлеуша и четири Дедо Мразовци (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Јелена Карлеуша за Нова година ќе настапи во еден белградски хотел. По тој повод таа се огласи на својот Инстаграм профил преку уникатно видео, а...
Лајфстајл

Имате НОВА ВРСКА и сакате да пројде подобро од старата? Еве како!

Igor
Нема никаква магична напивка или рецепт кој ќе ве спаси од болката на раскинувањето. Само вашето срце ќе одлучи кога е спремно да продолжи понатака,...
ЛајфстајлСцена

МИНИМАЛНО ПОКРИЕНА, А МАКСИМАЛНО СКАПА: Јелена Карлеуша во облека од 4.000 евра (ФОТО)

Igor
Пејачката Јелена Карлеуша за само два дена успеа да собере речиси 280.000 лајкови на социјалната мрежа Инстаграм. За ноќно излегување таа облече тесен фустан со...
Лајфстајл

Вложете труд во својата врска – 4 чекори со кои ќе ја унапредите и подобрите

Igor
За квалитетот на вашата врска, не е важно колку долго трае таа, најважно е двајцата да бидете присутни и посветени и да уживате во својата...
ЛајфстајлСцена

4 убавици кои пропаднаа и остареа предвреме (ФОТО)

Igor
На почетокот на кариерата тие изгледаа како божици… Нереалната убавина и анѓелското лице на една жена умее да ја маѓепса целата планета и да направи...