22.8 C
Скопје
17:43 - 30 мај, 2024

Ознака : емотивна

СветСлајдерСцена

АЛЕК БОЛДВИН СО ЕМОТИВНО ВИДЕО: Ќе работам на себе и состојбата на умот, нема да дозволам негативноста да влијае на мене!

Еспресо
Алек Болдвин (63) го одбележа почетокот на 2022 година размислувајќи за кобниот настан од снимањето на филмот „Раст“ кога случајно со пиштол ја уби снимателката...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Горди сме на нашиот мал Пикасо – Ана Ивановиќ објави емотивна семејна слика од својот дом (ФОТО)

Еспресо
Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ уште еднаш апелираше сите да останат дома со цел да се заштитат од коронавирусот. Српската тенисерка на својот Инстаграм профил објави...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Џеј Ло со емотивна фотографија им го честиташе роденденот на своите близнаци (ФОТО)

Еспресо
Среќен роденден на моите најубави кокоси, им порача Џеј Ло на своите близнаци… За Џенифер Лопез (50) и Марк Ентони (51) ова е голем ден,...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ванеса Брајант на Инстаграм: Ми недостасува твоето „Bonjourno, principessa/reina” (ФОТО)

Еспресо
Коби Брајант, вистинската кошаркарска легенда го напушти овој свет во хеликоптерска несреќа во која загинаа уште седум други луѓе. Меѓу настраданите беше и неговата малолетна...
СветСцена

Ванеса Брајант со емотивна порака за ќерка си, една недела по смртта: Објавата собра повеќе од 4 милиони лајкови (ФОТО)

Еспресо
Помина една недела од несреќата во која загинаа Коби Брајант и неговата 13-годишна ќерка Џиана. Ванеса Брајант денеска по трети пат ѝ се обрати на...
Uncategorized

Џенифер Лопез и посвети емотивна порака на оваа жена: Ти благодарам што ме сакаш (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Џенифер Лопез е инспирација на многумина ширум светот, а актерката и пејачката истакнува дека една личност и е голем пример. Станува збор за нејзината мајка...
ЛајфстајлСцена

Адријана Лима со оваа фотка го воодушеви светот: Прекрасна е! (ФОТО)

Igor
Адријана Лима според многумина е најубавата жена во светот, а сега со своите пријатели на Инстаграм таа покажа од кого го наследила својот изглед. Бразилската...
ЛајфстајлСцена

Емотивна порака на Миа Костова: Запознав човек што го сакам повеќе од себе

Igor
Македонската водителка на „Бекстејџ“ и инфлуенсерка Миа Костова често е активна на социјалните мрежи. Во последната објава на својот „Инстаграм“ таа објави емотивна порака која...
ЛајфстајлСцена

Сергеј Варошлија со емотивна порака му го честиташе роденденот на Боки 13 (ФОТО)

Igor
На својот Фејсбук профил познатиот ТВ Водител Сергеј Варошлија му посвети емотивна порака за роденден на познатиот Бојан Јовановски – Боки 13, првообвинетиот во случајот...