17.8 C
Скопје
04:17 - 13 јуни, 2024

Ознака : честитка

СветСлајдерСцена

(Фото) Вилијам и Кејт со децата на лежерна прошетка: Стигна божиќна честитка на принцовите од Велс

Еспресо
Престолонаследникот со целото семејство во кадар кој дефинитивно не симболизира на „Божиќ“, туку фотографијата е полна со значење, па затоа е избрана за честитка во...
СветСлајдерСцена

ЏЕЈМИ ЛИ КЕТРИС ѝ го честиташе роденденот на својата ТРАНСРОДОВА ЌЕРКА

М.Р.
Холивудската ѕвезда со овогодинешната номинација за „Еми“, Џејми Ли Кертис, во неделата и посака на својата посвоена трансродова ќерка Руби Грејман Гост среќен 26-ти роденден...
БалканВи ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСлајдерСцена

СЕВЕРИНА ЈА ПОКАЖА „ЧЕСТИТКАТА“ КОЈА ЈА ДОБИЛА ЗА 8 МАРТ: „Кој вели дека правната држава функционира?“

Еспресо
Северина Вучковиќ се уште води судски спор за детето со нејзиниот поранешен партнер Милан Поповиќ. Денеска добила нова покана за ново рочиште, која вака ја...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) НОВОГОДИШНА ЧЕСТИТКА ОД ДАЦ И ТАНГО: Миленикот на актерот позира покрај новогодишната декорација

М.Р.
Драган Спасов – Дац, актер кој има остварено бројни и значајни улоги во театарски претстави, филмски и телевизиски проекти. Во неговото семејство се нижи веќе...
Наши ФациСлајдерСцена

ФОТО: Калиопи со божиќна честитка за своите пријатели и обожаватели

Еспресо
Иако оваа година празничниот период е сосема поразличен од изминатите години, како за обичните луѓе така и за познатите личности. Повеќето познати личности на социјалните...
СветСлајдерСцена

ФОТО: Кејт Мидлтон и принцот Вилијам ја објавија фотографијата од божиќната честитка – Сите ги освои палавата насмевка на принцот Луис

Еспресо
Како и секоја година, светот и овој пат со нетрпение очекуваше британското кралско семејство, поточно Кејт Мидлтон и принцот Вилијам да ја објават фотографијата за...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Емотивна велигденска честитка на Џеј Ло: Денес е ден кога ги славиме чудата, затоа се бориме за нашето чудо

Еспресо
Меѓу бројните славни личности кои вчера им го честитаа католичкиот Велигден на своита фанови и на сите кои го слават, беше и Џенифер Лопез. „Ви...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ова хит-видео мора да го погледнете: Елен на комичен начин ѝ го честиташе роденденот на Џенифер Анистон

Еспресо
Холивудската ѕвезда, Џенифер Анистон, вчера наполни 51 година, а актерката која неодамна отвори Инстаграм профил, прими роденденски честитки од сите страни и од многу јавни...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Урнебесната роденденска честитка за Бети Вајт од Рајан Рејнолдс и Сандра Булок! (ВИДЕО)

Еспресо
Американската актерка и комичарка Бети Вајт е со најдолгата телевизиска кариера од сите во шоубизнисот, дури 80 години. Таа е една од првите жени кои...
СветСцена

Погледот на малиот Арчи ги разнежни сите! (ФОТО)

Слободен Печат
Принцот Хари (35) и војвотката од Сасекс Меган Маркл (38), ги воодушевија сите кога на друшвените мрежи вчера вечер објавија божиќна честитка со 7-месечниот син...