11.8 C
Скопје
16 октомври, 2021

Ознака : Димитар Атанасовски

Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) Ќерката на Сара Мејс и Димитар наполни три години: Магична забава во пастелни бои

М. Р.
Познатата пејачка Сара Мејс на својот инстаграм – профил сподели прекрасни фотографии од третиот роденден на ќерката Илина. Прекрасна роденденска торта украсена со колоритен еднорог,...
Наши Фаци Слајдер Сцена

Пејачи, спортисти, актери, водители се „шалтаат“ во политика: Миро и Димитар откриваат кои се причините!

Васко Спасоски
Сведоци сме дека многу наши јавни личноти, пејачи, спортисти и актери запливаа во политички води. Дел од нив само се пробаа и се уверија дека...
Лајфстајл Сцена

КАКО ГО ЗАПОЗНАВ ПАРТНЕРОТ: Сара Мејс откри дека со Димитар се „фатиле“ на емисија, ама се криеле (ФОТО)

Igor
Во рубриката „Како го запознав партнерот“ – денеска ја имаме познатата пејачка Сара Мејс. Таа со нашите читатели реши да ја сподели приказната околу тоа...