11.8 C
Скопје
16 октомври, 2021

Ознака : Марјана Станојковска

Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ЗДИВОТ НИ ЗАСТАНА: Деколтето на Марјана Станојковска ни го разведри денот!

M.Р.
Инстаграм профилот на Марјана Станојковска нè хипнотизира. Нашата позната манекенка и лото – девојка не воодушевува со својата убавина и прекрасните фотографии кои ги споделува на...
Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

ФОТО: Луди по белиот костим за капење на Марјана Станојковска

М.Р
Марјана на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии и видеа од летниот одмор и од своите летни стајлинзи – интересни костими за капење...
Наши Фаци Слајдер Сцена

ФОТО | Кој кого копира? Џеј Ло, Елена Велевска, Лила Филиповска и Марјана Станојковска со исти фризури!

Васко Спасоски
Ако ги погледнете помеѓу најновите фотографии на Џеј Ло, Елена Велевска, Лила Филиповска и Марјана Станојковска, прво нешто што ќе ви падне на памет дека...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Слајдер Сцена

На мажите нема да им биде лесно: Марјана Станојковска го сруши Инстаграм со оваа фотографија!

Васко Спасоски
Познатата згодна манекенката и водителка, Марјана Станојковска на својот Инстаграм профил постојано споделува фотографии од нејзиниот секојдневен стајлинг. Од фотографиите може да се забележи дека...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Слајдер Сцена

Ќе ви се замати во умот кога ќе видите како „меша“ Марјана Станјковска на хитот на Џеј Ло и Малума! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Покрај тоа што важи за една од најзгодните „риби“ на македонската естрада, водитеката Марјана Станојковска е позната и по своите танцувачки способности. Особено во тоа...
Наши Фаци Слајдер Сцена

Жешко лето: Марјана Станојковска се „брчка“ во луксузен базен (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Лето е ѝ за познатата водителка Марјана Станојковска, но за жал како и сите други, така и таа, на овие пеколни горештини ќе мора да...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Карантински жежок танц на Марјана Станојковска (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Сигурни сме дека многумина од вас ги виделе танцувачките способности на водителката Марјана Станојковска. Ако добро се сеќавате, таа учествуваше ѝ во шоуто „Танц со...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Марјана Станојковска „меша“ лево-десно во фустан со длабоко деколте (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Дефинитивно и познатите личности во нашата земја ги зафати „Тик Ток“ манија. Една од „заразените“ е ѝ водителката Марјана Станојковска. Во последно време атрактивната водителка...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

ПЕЧАТ 2019: Перо се разведе, Марјана призна дека го сака Пеце, а Слаткар и Панчо ќе си „извадеа“ очи!

Васко Спасоски
Можеби македонската естрада не е голема како српската, бугарската или албанската, но и тоа како во 2019 година имаше настани и случки по кои ќе...
Наши Фаци Сцена

Освојуваат со своите облини каде и да се појават: Овие Македонки имаат најголеми гради на естрадата (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачките секогаш се трудат да изгледаат што е можно поубаво и со својата појава да привлечат големо внимание каде и да се појават. Овие наши познати...