18.8 C
Скопје
05:29 - 20 јули, 2024

Категорија: Сцена

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Почина големата љубов на Клинт Иствуд: „Многу ќе ми недостига“

еспресо
Долгогодишната партнерка на Клинт Иствуд, Кристина Сандера, почина на 61-годишна возраст. Двојката е во врска од 2014 година. 94-годишниот оскаровец, актер и режисер ја потврди...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

(Фото) Северина ги „изгоре“ мрежите: „Затоа нема струја во Далмација“

Еспресо
Хрватската пејачка Северина Вучковиќ (52) се уште ужива на островот Врник кај Корчула. Таа позираше во бикини, со капа на главата. „Капата го штити телото“,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Десингерица повторно откачи: Им рендаше сирење над глава на фановите во Будва!

Еспресо
Драгомир Деспиќ, попознат како Десингерица, дефинитивно е еден од најпопуларните музичари во регионот. Деспиќ е познат по бројни скандали, но овој пат отиде чекор понатаму....
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Теа Таировиќ купи луксузен стан во Црна Гора: Ова се деталите, а сумата што ќе ја заработи годинава е 670.000 евра!

Еспресо
Српската музичка ѕвезда Теа Таировиќ е една од најбараните пејачки, па не е чудно што со трудот успеа да си обезбеди недвижност во Белград, но...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva
Дара Бубамара не сака јавно да го експонира својот син, но овој пат направи исклучок. Имено, таа се омажи за бизнисменот Милан Кесиќ со кого...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо
Српската актерка Тамара Драгичевиќ неодамна го роди своето трето дете. Таа и сопругот Петар Бенчина добија син, кој го крстија Борис. Тамара на својот инстаграм-профил...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо
Јелена Карлеуша на својот инстаграм-профил објави фотографија која шокираше многумина. Пејачката Јелена Карлеуша освен по бројните хитови е позната и како голем љубител на животни,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо
Српската пејачка Ана Николиќ во последните години поради своето однесување често беше во центарот на скандали, а сега повторно ја изненади јавноста. Имено, Ана Николиќ...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо
Инфлуенсерката Ела Дворник објави неколку топлес фотографии на Инстаграм. Фотографиите се направени кај водопадите на Жумберачка гора. Во описот на објавата опишала анегдота која ја...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо
Контроверзниот српски музичар Драгомир Деспиќ – Десингерица продолжува да ја шокира јавноста со своите изјави. Сега, меѓу другото, откри и што мисли неговата сопруга Невена...