10.8 C
Скопје
00:31 - 28 февруари, 2024

Ознака : аница лазиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Прослава кај Лазар Ристовски и неговата 39 години помлада девојка: Аница блесна во тесен мини фустан

Еспресо
Партнерката на српскиот актер Лазар Ристовски, актерката Аница Лазиќ денеска слави роденден. Во оваа прекрасна прилика таа се огласи на социјалната мрежа Инстаграм и на...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Лазар Ристовски сосема гол во новата серија: Актерот го покажа телото на 71 година

Еспресо
Српскиот актер Лазар Ристовски (71) заедно со поранешната сопруга Даница и синовите Петар и Јован вчера присуствувале на прес-конференција по повод почетокот на емитувањето на...
Ви ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Девојката на Лазар Ристовски покажа каква домаќинка е: Еден детаљ го привлече вниманието

Еспресо
За љубовта на српскиот актер Лазар Ристовски и неговата 39 години помлада избраничка и колешка Аница Лазиќ не престанува да се зборува, додека таа е...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Покажа што добива: Луѓето не престануваат да ѝ испраќаат приватни пораки на 39 години помладата партнерка на Лазар Ристовски

Еспресо
Легендарниот српски актер Лазар Ристовски веќе извесно време ужива во љубовта со 39 години помладата Аница Лазиќ. Ристовски минатата недела го прослави 71- виот роденден,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото+видео) Ѕирнете во раскошната вила на Лазар Ристовски во Црна Гора: Тука ужива со младата Аница

Еспресо
Српскиот актер Лазар Ристовски по разводот со Даница Ристовски повторно ужива во љубовта со актерката и колешка Аница Лазиќ, која е 39 години помлада од...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Ти си испратен од бог“: Аница со љубовна порака му честиташе роденден на Лазар Ристовски

Еспресо
Лазар Ристовски денеска го слави својот 71 роденден, а неговата 39 години помлада партнерка Аница Лазиќ сподели нивна заедничка фотографија на својот Инстаграм профил за...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Соседите го „одврзаа јазикот“ за Лазар Ристовски и неговата помлада девојка: Што е многу, многу е…

Еспресо
Српскиот актер Лазар Ристовски неодамна ја шокираше јавноста кога по разводот со актерката Даница Ристовски, ја призна романсата со 39 години помладата Аница Лазиќ. По...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Прво огласување на новата девојка на Лазар Ристовски: 39 години помладата Аница покажа колку ѝ годи врската со актерот

Еспресо
Во српската, но и во регионалната јавност, како бомба одекна веста дека српскиот актер Лазар Ристовски со месеци е во среќна врска со 39 години...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Тој има 70, таа 31 година: Лазар Ристовски потврди дека е во врска со 39 години помлада колешка

Еспресо
Српскиот актер Лазар Ристовски ги изненади сите кога по 42 години објави дека се разведува од сопругата Даница која му роди два сина. Иако тие...