0.8 C
Скопје
23:58 - 28 јануари, 2022

Категорија: Uncategorized

Uncategorized Балкан Локумче Слајдер Сцена

(ФОТО) МАЛАТА СИРЕНА НИВЕС ЦЕЛЗИУС: Старлетата ја откри својата гола вистина!

Еспресо
Хрватската старлета Нивес Целзиус објави секси фотографија на својот Инстаграм профил и ги спобудале своите следбеници. Ете, ѝ успева. Како што ѝ успеа да ја...
Uncategorized Балкан Слајдер Сцена

КАРЛЕУША ЈА НАПУШТИ СРБИЈА, А ДУШКО СЛАВИ РОДЕНДЕН БЕЗ НЕА: Таа пее во Дубаи, тој го вежба згодното тело

Еспресо
Фудбалерот Душко Тошиќ денес слави роденден. На социјалните мрежи се објавуваат честитки од неговите колеги и пријатели, прикачувајќи заеднички фотографии со него. Додека Душко слави,...
Uncategorized Свет Слајдер Сцена

БРИТНИ СПИРС ПАК „ПОЛУДЕ“: На сестра ми и мајка ми требаше да им удрам шамар!

Еспресо
Популарната англиска пејачка Бритни Спирс објави уште една долга објава против сестрата Џејми Лин и мајката Лин Спирс. Драмата сè уште не завршува во семејството...
Uncategorized Ви Препорачуваме Лајфстајл Ретро Слајдер

КОЈ ГО ОТКРИЛ СКРИВАЛИШТЕТО НА АНА ФРАНК И ЗОШТО? Осветлена една од најтемните точки на предавството на семејството Франк

Еспресо
Книгата „Кој ја предаде Ана Франк“, напишана од Розмари Саливан во соработка со агент на ФБИ, ја изнесува на виделина една од најтемните точки на...
Uncategorized Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие Слајдер

СЛАВЧО ПОПОСКИ ПРОГНОЗИРА: Ќе имаме и дожд и снег, еве кога!

Ј.К.Д
– Денес и утре времето во Македонија ќе се задржи сончево со мала до умерена локална облачност. Денес ќе дува слаб до умерен ветер од...
Uncategorized Свет Слајдер Сцена

НАЈПОЗНАТАТА ПОРНО ЅВЕЗДА НА СИТЕ ВРЕМИЊА ЏЕНА ЏЕЈМСОН СЕ БОРИ СО ТЕШКА БОЛЕСТ: Не можам да одам, не можам да стојам на нозе, болеста не ја добив од вакцината!

Еспресо
Џена Џејмсон, претприемачка и режисерка, една од најпознатите порно ѕвезди на сите времиња, денес се бори со голем здравствен предизвик. Таа инаку, се откажа од...
Uncategorized Ви Препорачуваме Дестинации и Дегустации Женски печат Слајдер

СВИНСКИ БУТ НА НАЈВКУСЕН НАЧИН: Рецепт од кујната на Давор Панчевски

Кате Божиновска
Ништо повкусно од сочен свински бут прелиен со глазура од сенф и мед. Љубителите на месо ќе бидат воодушевени од овој рецепт кој е совршен...
Uncategorized Балкан Слајдер Сцена

КУП СТРЕСОВИ НАЕДНАШ ЗА ДУШКО ТОШИЌ: Неволјата никогаш не доаѓа сама, Душко заработил и корона со тешка форма со пневмонија

Еспресо
Годината започна лошо за Душко Тошиќ , иако ништо не навестуваше на тоа по спектакуларниот концерт на неговата сопруга во центарот на Белград, каде заедно...
Uncategorized Балкан Слајдер Сцена

СВЕКРВАТА НА КАРЛЕУША КАЖА ШТО МИСЛИ ЗА СНААТА: Не е пријатно кога…

Еспресо
По „турската серија“ во која главни протагонисти се пејачката Јелена Карлеуша и спортистот, нејзиниот сопруг, Душко Тошиќ, серија која започна на Божиќ со наводното семејно...
Uncategorized Свет Слајдер Сцена

ТОМ ХОЛАНД АЛИЈАС СПАЈДЕРМЕН ЌЕ БИДЕ ВОДИТЕЛ НА ОСКАРИТЕ 2022? „Би прифатил и би било многу забавно!“

Еспресо
Неполн месец по објавувањето на номинациите, пристигнува официјалното соопштение на претседателот на Hulu и ABC Entertainment: церемонијата на Оскарите во 2022 година ќе има водител,...