24.8 C
Скопје
17:58 - 25 јуни, 2024

Ознака : душко тошиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Јелена Карлеуша искрено за односот со Душко: „Кармички, немам мир во животот…“

еспресо
Јелена Карлеуша во недела ќе настапи на музички фестивал на Ушче, каде што ќе биде ѕвезда на вечерта. Пејачката најавувајќи го спектаклот во кој ќе...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Душко Тошиќ со ќерката Ника замина за Германија: Фудбалерот објави фотографија, се вжештија мрежите

Еспресо
Фудбалската репрезентација на Србија вечерва со натпревар против Англија ќе го започне европското фудбалско првенство, а од трибините на своите поранешни соиграчи ќе им даде...
UncategorizedБалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Јелена Карлеуша сподели снимка со Душко: „Простувај, подобро не знаев“

еспресо
Во видеото двајцата се бакнуваат, гушкаат и уживаат заедно…. Домашните и регионалните медиуми со денови зборуваат за инцидентот во вилата на семејството Тошиќ на Дедиње,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Соседите за животот на Јелена Карлеуша и Душко: „Сакаат да ја продадат куќата, Јелена врескаше на цел глас и плачеше…“

еспресо
Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ повторно се во центарот на скандал поради инцидент што се случи пред неколку дена во вилата на Дедиње. Пејачката го...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Прво огласување на Душко Тошиќ по инцидентот и тепачката со Карлеуша: Не ја ни допрев…

Еспресо
Откако вчера српските медиуми објавија дека дошло до инцидент меѓу Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, сега поранешниот фудбалер за првпат проговори и ја претстави својата...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Душко Тошиќ не можеше да ги сокрие емоциите: По тепачката со Јелена, замалку ќе заплаче јавно од среќа

еспресо
Парот за момент заборави на вчерашниот скандал… Без разлика на инцидентот кој се случи вчера, пејачката Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се уште имаат причина...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Јелена Карлеуша и пријател нападнати од Душко Тошиќ утрово: Полицијата интервенирала, фудбалерот бил пијан

еспресо
Јелена пак го пријавила Душко за семејно насилство: Ја тегнел за коса Поп ѕвездата Јелена Карлеуша пријавила во полиција дека утринава околу пет часот ја...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Сите зборуваа за аферата на Душко Тошиќ и Софија Шашиќ: Дизајнерката за првпат проговори за врската со сопругот на Карлеуша

Еспресо
Своевремено Софија Шашиќ, ќерката на пејачот Жељко Шашиќ и Соња Вуксановиќ, ја поврзуваа со Душко Тошиќ, кога медиумите пишуваа дека тие се повеќе од пријатели....
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Ова е за мојот син“: Душко Тошиќ ја изненади јавноста со подарок за својот машки наследник!

Еспресо
Дали сонот ќе му стане јаве? Душко Тошиќ проговори за својот син само еднаш, во старите времиња, кога љубовта меѓу поранешниот фудбалер и неговата сопруга...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Јелена Карлеуша по 15 години ја откри вистината: Овој нејзин хит е посветен на турбулентниот однос со Душко Тошиќ

Еспресо
Српската музичка ѕвезда Јелена Карлеуша, една од најконтроверзните личности на естрадата, неодамна ѝ откри на јавноста дека нејзината балада „Тихи убица“ е посветена на нејзиниот...