Ознака : карлеуша

Балкан Слајдер Сцена

Јелена Карлеуша ја освои Анталија: Пејачката повторно изненади со изборот на бикини! (ФОТО)

Еспресо
Јелена Карлеуша секојдневно објавува провокативни фотографии во бикини, а овој пат очигледно дојде ред на сините бикини кои едвај покриваат тоа што треба. Нејзините гради...
Балкан Слајдер Сцена

Јелена Карлеуша во жолто мини-бикини: Само што не ѝ испаднаа градите! (ВИДЕО)

Еспресо
Како што е познато, Јелена Карлеуша отпатува во Турција, каде со своите ќерки Ника и Атина ужива на одмор. Карлеуша секојдневно на Инстаграм објавува што...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Карлеуша го „запали“ Инстаграм! Пејачката во провокативно мини бикини (ВИДЕО)

Еспресо
Пејачката Јелена Карлеуша објави ново видео на својот инстаграм-профил и предизвика лавина од коментари. Јелена неодамна ја достигна својата фигура скоро до совршенство, па нема...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Јелена Карлеуша провокативно во новиот „џунгла стил“ (ФОТО)

Еспресо
Една од најголемите регионални ѕвезди, Јелена Карлеуша, постојано диктира модни трендови за кои е потребна голема храброст. Јелена на Инстаграм моментално ја следат повеќе од...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

НОВА ФРИЗУРА – Карлеуша никогаш не изгледала поубаво (ФОТО)

Еспресо
Јелена Карлеуша им се пофали на фановите со новата фризура на Инстаграм. Пејачката во последно време често експериментира со косата, која досега и беше долга,...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Карлеуша се огласи на гласините за разводот со Душко Тошиќ

Еспресо
Во некои медиуми се појави информација дека Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ наводно се на прагот на развод. Всушност, шпекулациите за ова започнаа со приказната...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Луѓето „умираат“ од смеење – Далибор Петко го копираше аутфитот на Јелена Карлеуша (ФОТО)

Еспресо
Познатиот хрватски радио и ТВ водител Далибор Петко не се досадува ниту во присилната изолација. Тоа досега безброј пати го потврди, а доколку го следите...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

„Откако ќе ги изедам сите залихи на благо за карантинот“ – Карлеуша позираше во бикини на Версаче во својот гардеробер (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Јелена Карлеуша позираше во Версаче костим за капење во својот гардеробер, а описот на фотографијата ги насмеа сите… Пејачката на својот Инстаграм профил објави...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Карлеуша шокираше со изјавата: Еве зошто се шири коронавирусот (ФОТО)

Еспресо
Српската пејачка Јелена Карлеуша, како што е познато, е голем борец за правата на животните, а воедно е и веган. Таа тоа често на својот...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Јелена Карлеуша ги демантираше гласините дека е жртва на семејно насилство (ФОТО)

Еспресо
Јелена Карлеуша денес на својот Инстаграм профил ги демантираше гласините кои многумина претходно ги споделија дека таа е жртва на семејно насилство. Се пишуваше како...