18:55 - 20 април, 2024

Ознака : ЈК

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Никогаш не била посекси! Карлеуша го покажа змиското тело во Дубаи, гола и мокра

Еспресо
Српската музичка ѕвезда Јелена Карлеуша (45) на Инстаграм објави провокативно видео од Дубаи, каде со денови престојува, во друштво на своите пријатели и соработници. Инаку,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео+фото) Најжешкото издание на Јелена Карлеуша досега! Интимните делови ги „покрила“ со каиши, а од позите мажите паѓаат во несвест

Еспресо
Српската музичка ѕвезда Јелена Карлеуша објави нови фотографии на својот Инстаграм и најблаго речено ги „запали“ мрежите. Пејачката е една од најстилските јавни личности не...