12.8 C
Скопје
08:11 - 15 април, 2024

Ознака : јелена карлуеша

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) „Оваа жена ме прогонува!“ Цеца и Карлеуша во ист авион по скандалозното видео од судницата!

Еспресо
Српските пејачки Јелена Карлеуша и Светлана Цеца Ражнатовиќ беа тема број еден на естрадата минатата недела затоа што Карлеуша на социјалната мрежа Х објави видео...