23.8 C
Скопје
19:39 - 14 јуни, 2024

Ознака : карлеуша

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Северина „удри“ на Душко Тошиќ со тешки провокации: Што ќе каже Карлеуша на ова?

еспресо
Северина не престанува да го провоцира Душко Тошиќ, а за тоа користи зборови од преписката, која неодамна ја виде светлината на денот. Бракот на српската...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Исплива снимка од средбата на Северина и Јелена Карлеуша: ЈК ја изигнорирала, ова никогаш нема да ѝ го прости!

Еспресо
На социјалните мрежи се појави видео од Јелена Карлеуша и Северина Вучковиќ за кое неодамна зборуваше ЈК. Преписката на Душко Тошиќ со хрватската пејачка Северина...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Карлеуша пак ја нападна Северина: „Немам јас проблем со неа, таа има проблем со земјата…“

jasmina.kantardzieva
Вечерва во српската емисија „Кирилица“ гостуваше Јелена Карлеуша. Таа зборуваше за многу политички теми, а како што важи за човек со остар јазик, сега сето...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Ова е ставот на мајката на Душко Тошиќ: Еве што мисли за Карлеуша

еспресо
Свекрвата на Јелена Карлеуша има став и се чини дека со години не отстапува од него. Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ со денови ја интригираат...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Тошиќ бара развод од Јелена Карлеуша, таа му одговори: „Со години трпам закани…“

еспресо
Пејачката Јелена Карлеуша се огласи по изјавата на Душко Тошиќ дека сака споразумен развод. Пејачката покажа преписка со адвокатот и истакна дека таа е иницијатор...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Душко Тошиќ и Северина главен мајтап на социјалните мрежи: „Не се знае кој е побизарен“

еспресо
Преписката на Душко Тошиќ, поранешен фудбалер и се уште легален сопруг на Јелена Карлеуша, со хрватската пејачка Северина е една од главните теми на социјалните...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Јелена Карлеуша „за коси“ ја фати Северина: „Не ме интересира ништо поврзано со Душко“

еспресо
Јелена Карлеуша повторно се огласи откако протече приватната преписка на нејзиниот сопруг Душко Тошиќ и Северина. Таа имаше краток коментар за наводниот флерт на нејзиниот...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Се огласи отуѓениот сопруг на Јелена Карлеуша: Еве зошто Душко ѝ се јавил на Северина

еспресо
Душко Тошиќ сака да стави крај на шпекулациите за неговата врска со Северина. Популарниот спортист во ексклузивна изјава за српски Курир вели дека контактирал со...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Шокантна одлука на Карлеуша! Отвора профил на Онлифенс, популарна страница за возрасни каде познатите заработија милиони

Еспресо
Српската поп ѕвезда Јелена Карлеуша откако успеа да го врати профилот на социјалната мрежа Инстаграм, ги изненади своите обожаватели и следбеници со несекојдневна најава. Имено,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Зошто браќа?“: На Јелена Карлеуша откажан ѝ е настап во Црна Гора

еспресо
Пејачката Јелена Карлеуша доби забрана за настап во Црна Гора откако вчера проговори за балканските земји кои ја поддржаа независноста на Косово и Метохија и...