33 C
Скопје
16:16 - 25 јуни, 2024

Ознака : душко

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ника Тошиќ го отстрани Душко од социјалните мрежи: „Децата се секогаш на вистинската страна“

еспресо
По инцидентот што се случи вчера во семејната вила помеѓу Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, нивната помала ќерка Ника синоќа блесна на матурската вечер. Имено,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Јелена Карлеуша во одбрана на Душко Тошиќ: „Би скокнала на десетмина поради него“

еспресо
Пејачката Јелена Карлеуша денес ја исполни својата граѓанска должност и гласаше на Дедиње, а нејзиниот стајлинг го одзеде здивот на сите присутни.   View this...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Северина „удри“ на Душко Тошиќ со тешки провокации: Што ќе каже Карлеуша на ова?

еспресо
Северина не престанува да го провоцира Душко Тошиќ, а за тоа користи зборови од преписката, која неодамна ја виде светлината на денот. Бракот на српската...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Ова е ставот на мајката на Душко Тошиќ: Еве што мисли за Карлеуша

еспресо
Свекрвата на Јелена Карлеуша има став и се чини дека со години не отстапува од него. Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ со денови ја интригираат...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Се огласи ќерката на Душко Тошиќ и Јелена Карлеуша во екот на разводот на родителите: Песна за поддршка на мајка си

еспресо
Душко Тошиќ вчера за првпат ги претстави деталите за разводот со пејачката Јелена Карлеуша, која се уште е негова законска сопруга. „Преку адвокат се обидуваме...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Јелена Карлеуша со брутална порака ги запали мрежите: „Кога ќе ми каже дека сум луда…“

еспресо
Јелена Карлеуша на својот Инстаграм сподели видео со остра порака. Преписката на Душко Тошиќ, поранешен фудбалер и се уште легален сопруг на Јелена Карлеуша, флертуваше...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Јелена Карлеуша открива нови детали од бракот со Душко: „Јас сум таа која ја одржува таа заедница…“

еспресо
Јелена Карлеуша повторно во јавноста проговори за врската со сопругот Душко Тошиќ. Пејачката како гостин во емисијата „Ексклузив најт“ призна дека се уште е во...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Јелена Карлеуша брутално му одговори на Душко Тошиќ: Еве што мисли за девојката со која е уловен во Дубаи

еспресо
Многумина  се прашуваат дали објавата на Јелена Карлеуша е посветена на нејзиниот сопруг Душко Тошиќ. Фудбалерот Душко Тошиќ ја напушти Србија и замина во потоплите...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Јелена Карлеуша откри непознати детали за бракот со Душко: „Се трудам да не останам сама со него“

Еспресо
Врската помеѓу пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ веќе извесно време е тема на регионалната јавност, а пејачката неодамна ги „зачини“ приказните за нивниот...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) По исповедта на Карлеуша, се огласи Душко: Очигледно, уво не го боли

Еспресо
Поранешниот фудбалер Душко Тошиќ деновиве повторно е тема на медиумите, откако Јелена Карлеуша за прв пат јавно проговори за нивната врска. Потсетуваме, таа јасно кажа...