3.8 C
Скопје
20:12 - 5 декември, 2023

Ознака : развод

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џоди Тарнер-Смит поднесе барање за развод од Џошуа Џексон: Голема љубов, а причината за разделба непозната

Еспресо
Џошуа Џексон (45) и Џоди Тарнер-Смит (37) се разведуваат. Актерката ја иницираше разделбата. Таа поднесе барање за развод во Врховниот суд во Лос Анџелес. Џоди...
СветСлајдерСцена

Дебора-Ли Фернес „уништена“ по објавата за развод од Хју Џекман

Еспресо
Станаа познати нови детали од разводот на Хју Џекмен и Дебора-Ли Фурнес. Како што се испостави, одлуката за разделување беше донесена „по многу размислување“. Извор...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Хју Џекман „уловен“ во Њујорк без бурма на раката по објавата за развод: Во тешкиот период изгледа како момче

Еспресо
54-годишниот австралиски актер Хју Џекман, кој направи спектакуларна кариера во Холивуд, беше забележан во Њујорк откако (два дена претходно) тој и неговата сопруга Дебора-Ли Фурнес...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Бритни Спирс уверена: Сем Асгари соработувал со татко ѝ, му откривал детали од нејзиниот живот

Еспресо
Бритни Спирс верува дека Сем Асгари „тајно соработувал“ со нејзиниот татко и му давал информации кои му помогнале на Џејми Спирс да ја задржи пејачката...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Хали Бери ќе мора да плаќа илјадници долари на поранешниот сопруг, осум години по разделбата: Еве ги деталите

Еспресо
Глумицата Хали Бери и нејзиниот трет сопруг, Оливие Мартинез, официјално го склучија својот развод по речиси осум напорни години борба на суд. Оскаровката и францускиот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Бритни Спирс во неонски бикини и чизми го коментираше нејзиниот развод: „Сакам да ги покажам моите солзи, но секогаш морав да ги кријам моите слабости“

Еспресо
41-годишната пејачка Бритни Спирс, по речиси еднонеделно молчење, го коментираше разводот со сопругот, фитнес тренерот со иранско потекло Сем Асгари. Тоа го направи традиционално во...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Причина за разводот на Бритни Спирс и Асгари: Жестока тепачка поради неверство

jasmina.kantardzieva
Во средата, озборувачкиот медиум за славни личности ТМЗ објави дека Бритни Спирс и Сем Асгари раскинале пред една недела. Двојката е заедно вкупно 6 години....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Бритни Спирс ја ангажираше адвокатката на Џони Деп за развод: Ќе биде „непријатна битка во судница“

Еспресо
Пејачката Бритни Спирс ја ангажираше ѕвездата адвокатка Лаура Васер за разводот од Сем Асгари. Американската пејачка Бритни Спирс ја додаде ѕвездата- адвокатка за развод Лаура...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Близок извор до Натали Портман ги коментира гласините за нејзиниот развод: „Мрази што неверството на Бенџамин ја прави да се чувствува немоќно“

Еспресо
Близок извор до 42-годишната американска актерка Натали Портман ги коментираше гласините за разводот на ѕвездата, пишува Дејли Мејл. И покрај фактот дека на Интернет активно...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Меган Маркл би добила огромни пари доколку се разведе од Хари: Колку би добила како компензација?

Еспресо
Меган Маркл и принцот Хари, наводно, се на врвот на најдлабоката криза во нивниот контроверзен брак. Неуспехот на неколку нивни работни проекти, наводно, ја натера...