17.8 C
Скопје
12:51 - 27 февруари, 2024

Ознака : бен афлек

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Џенифер Лопез ја покажа својата љубов кон Бен Афлек преку накит: „Купидон од мене до тебе…“

Еспресо
Ѕвездената двојка се венчаше во летото 2022 година. Оттогаш, Џеј Ло постојано се појавува во јавност носејќи персонализиран накит. Американската пејачка и актерка Џенифер Лопез...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) По жестока кавга, бакнување: Џенифер Лопез и Бен Афлек пак драматизираа во јавност

Еспресо
Двојката пристигна да ја прослави Новата 2024 година на островот Свети Вартелемеј во Карипското Море. Тие покажаа низа емоции додека пазареа во локалните бутици –...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џенифер Лопез и Бен Афлек предизвикаа нови гласини за раздор: Таа го бакнува, тој се допишува

Еспресо
На интернет жестоко се разговара за нова фотографија на Бен Афлек и Џенифер Лопез, кои папараците ги фатија како се бакнуваат. Пред некој ден, ѕвездената...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Мајките на Џенифер Лопез и Бен Афлек не можат да се смислат: Нема да бидат сите заедно за Божиќ

Еспресо
Mајките на пејачката Џенифер Лопез и актерот Бен Афлек имаат напнати односи. За ова пишува In Touch Weekly. Извор за списанието тврди дека Бен и...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џенифер Лопез му помогна на Бен Афлек да ја поправи врската со поранешната сопруга: „Драмата од минатото веќе ја нема“

Еспресо
Џенифер Лопез му помогна на својот сопруг Бен Афлек да ги поправи односите со неговата поранешна сопруга Џенифер Гарнер и да се справи со „драмата...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Бен Афлек и Џенифер Лопез домаќински на пазар: Лежерен шопинг и опуштен изглед

Еспресо
54-годишната американска пејачка и актерка Џенифер Лопез и 51-годишниот оскаровец Бен Афлек го посетија пазарот во Лос Анџелес во неделата, 17 септември. Ѕвездената двојка шеташе...
СветСлајдерСцена

(Фото) Како би изгледале заедничките деца на Џенифер Лопез и Бен Афлек: Вештачката интелигенција одговори на овој предизвик

Еспресо
Џенифер Лопез и Бен Афлек неодамна ја прославија својата една годишнина од бракот со мега забава во нивната нова куќа во Калифорнија. Тие поканија многу...
СветСлајдерСцена

(Фото) Емотивна средба на Бен Афлек со екс-сопругата и децата: Пресреќни заедно

Еспресо
Холивудскиот актер Бен Афлек (50) е фотографиран како се сретнува и гушка со својот син од претходниот брак, 11-годишниот Семјуел. Ѕвездата на Бетмен, кој пристигна...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џенифер Лопез го покажа голиот Бен Афлек, мускули „пукаат“, фановите спобудалеа: „Тој е брилијантен“

Еспресо
Џенифер Лопез објави фотографија од Бен Афлек фотографиран гол за да му го честита Денот на таткото. Милиони следбеници „дивеа“ во коментарите! Џенифер Лопез се...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Новата палата на Џенифер Лопез и Бен Афлек е „баксузна“: Има криминално минато, а ниеден газда немал среќа со неа

Еспресо
По неколку месеци потрага по нов имот во Калифорнија, Џенифер Лопез и Бен Афлек конечно го пронајдоа својот нов дом и се подготвуваат да се...