22.8 C
Скопје
17:47 - 30 мај, 2024

Ознака : џеј ло

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џенифер Лопез и Бен Афлек на чекор до развод: Актерот се отселил од луксузната вила

еспресо
Бен Афлек и Џенифер Лопез наводно се разведуваат, а како што истакнуваат извори за американските медиуми, актерот веќе се иселил од заедничката куќа која неодамна...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Џенифер Лопез ја покажа својата љубов кон Бен Афлек преку накит: „Купидон од мене до тебе…“

Еспресо
Ѕвездената двојка се венчаше во летото 2022 година. Оттогаш, Џеј Ло постојано се појавува во јавност носејќи персонализиран накит. Американската пејачка и актерка Џенифер Лопез...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Големо среќно семејство: Бен Афлек на прошетка со Џеј Ло и поранешната сопруга Џенифер Гарнер

Еспресо
Американскиот актер Бен Афлек (51) е забележан на семејно излегување со сопругата Џенифер Лопез (54) и поранешната сопруга Џенифер Гарнер (51) во Лос Анџелес. За...
СветСлајдерСцена

Откриена е причината зошто Бен Афлек бил „несреќен“ на Греми: Нема врска со Џенифер Лопез, а поради ова уште повеќе ќе го засакате

Еспресо
Доделувањето на Греми наградите се случи минатата недела и имаше многу забавни моменти за прераскажување од целата церемонија. Освен контроверзната победа на Хари Стајлс, имаше...
СветСлајдерСцена

(Фото) „Мама“ пак го искара Бен Афлек? Еве зошто Џенифер Лопез овојпат му се налути на „синчето“ на Греми

Еспресо
Дали еден од најгламурозните парови во светот е веќе во криза? Со оглед на тоа што се секогаш интересни за папараците, на доделувањето на Греми...
СветСлајдерСцена

(Фото) Џеј Ло позира со сестрите кои ретко ги гледаме во јавност: „Девојки, сите сте многу убави“

Еспресо
Џенифер, Линда и Лесли пораснаа во Бронкс и се неверојатно блиски. Лесли работи како професорка по музика и се држи подалеку од центарот на вниманието,...
СветСлајдерСцена

(Фото) Никогаш поубава! Џенифер Лопез во фотосесија за Вог: „Отвореноста може да боли“

Еспресо
Џенифер Лопез позираше за декемвриската насловна страница на американскиот Vogue. Нејзината последна насловна страница за ова издание беше датирана од 2012 година (според гласините, откако...
СветСлајдерСцена

(Фото) Џенифер Лопез ги почести фановите со фотографија од свадбата, за повеќе фотографии ќе ви треба претплата за нејзиниот билтен

Еспресо
Џенифер Лопез ја сподели на Инстаграм првата фотографија од нејзината венчавка (бис) со Бен Афлек.   View this post on Instagram   A post shared...
СветСлајдерСцена

(Фото) Непосредно пред свадбата Бен Афлек на прошетка со ќерката Виолет и Џенифер Лопез: Виолет е копија на Џенифер Гарнер

Еспресо
Бен Афлек и неговата најстара ќерка Виолет од бракот со поранешната сопруга Џенифер Гарнер влегоа во објективите на папараците додека шетаа во Савана (Џорџија). Фотографиите...
СветСлајдерСцена

(Фото) Џенифер Лопез и Бритни Спирс во ист костим за капење, на која подобро ѝ стои хитот за лето 2022?

Еспресо
Двете ѕвезди облекоа ист костим за капење,а и двете се пофалија со костимот на социјалните мрежи. Костимот со секси дизајн и една прерамка (едноделен) е...