20.8 C
Скопје
16:48 - 28 мај, 2024

Ознака : гарнер

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Големо среќно семејство: Бен Афлек на прошетка со Џеј Ло и поранешната сопруга Џенифер Гарнер

Еспресо
Американскиот актер Бен Афлек (51) е забележан на семејно излегување со сопругата Џенифер Лопез (54) и поранешната сопруга Џенифер Гарнер (51) во Лос Анџелес. За...
СветСцена

Најдобрата поранешна сопруга: Џенифер Гарнер му ја спасува кариерата на Бен Афлек!

Еспресо
Џенифер Гарнер би можела да ја добие титулата за најдобра поранешна сопруга на светот, а тоа е и повеќе од заслужено, во однос на тоа...
ЛајфстајлСцена

Списанието „People“ ја прогласи 47-годишната актерка за најубава жена за 2019 година

Igor
Списанието „People” секоја година прогласува една славна дама за најубава, а по пејачката Пинк која беше прогласена за најубава жена за 2018 година, оваа година...