Tag : џенифер

Ви Препорачуваме Стил Тренд

Уште еден моден погодок на Џенифер Лопез – Популарниот кариран дезен се носи токму вака! (ФОТО)

Еспресо
Вака изгледа стајлингот кој зрачи со елеганција и гламур… Пепито и карираниот дезен, како и елегантните комбинации се моментално многу актуелни во модниот свет. Дизајнерите...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Ниту најголемите фанови не можат да поверуваат дека на оваа фотка е 50-годишната пејачка (ФОТО)

Еспресо
Џенифер Лопез, 50-годишната пејачка и актерка уште еднаш на своите фанови им покажа дека годините не им можат ништо. Таа на Инстаграм објави селфи фотографија...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Џенифер Лопез ја извади периката – Фановите останаа без зборови (ФОТО)

Еспресо
Пејачката и актерка Џенифер Лопез вчера папараците ја уловиле како оди на тренинг, нешто што е нејзина секојдневна рутина, но овој пат имала малку поинаква...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Бен Афлек за Џенифер Лопез рекол дека е „вистинското нешто“ и открил дека се уште е во контакт со поранешната вереница

Еспресо
Афлек и Џеј Ло во врска беа две години… Бен Афлек и Џенифер Лопез ја раскинаа врската во 2004 година, кога ја прекинаа својата две...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Бело минијатурно бикини и мускули по цело тело: Полудеа мажите, но и жените по оваа фотка на Џеј Ло! (ФОТО)

Еспресо
Опуштена сум и ги наполнив батериите, напиша пејачката и актерка Џенифер Лопез (50) покрај фотографијата на која позира пред огледалото во минијатурниот костим за капење....
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Џенифер Лопез во неверојатна форма за „Супербол“ (ФОТО)

Еспресо
Сè е подготвено на стадионот Хард Рок во Мајами: „Супербол“, најважната спортска манифестација, ќе се случува во недела, на 2 февруари. Како и обично, ќе...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Се смирија Бред Пит и Џенифер Анистон

Еспресо
Кога актерот на црвениот тепих го прашаа дали поранешната сопруга ќе му прави друштво на доделувањето на Оскари, тој се насмеа и зацрвени… Бред Пит...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Хаос поради објавата на Џенифер Анистон утрото по SAG – Дали Бред Пит го соблече тоа? (ФОТО)

Еспресо
Џенифер Анистон објави фотографија од белиот фустан кој го носеше на доделувањето на наградите SAG како лежи на кадата наутро по церемонијата, а фановите се...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Џенифер Лопез прошета накит вреден 9 милиони долари (ФОТО)

Еспресо
Славната 50-годишна дива дефинитивно знае како да остави посебен впечаток на холивудските свечености. Токму ова го докажа и на синоќешното „SAG Awards“ кога буквално ги...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Во домот е само една обична мајка: Џенифер Лопез сподели прекрасна глетка од нејзината спална (ФОТО)

Еспресо
Џенифер Лопез успева во исто време да биде и пејачка и актерка, светки популарна и секогаш ангажирана, но не ги запоставува ниту своите обврски во...