Ознака : мајка

Секојдневие

ФОТО: Има 32 години и 11 деца, а сега повторно е бремена – Мојот живот не е хаос, би сакала да добијам тројка!

Еспресо
Додека другите ја осудуваат поради преголемиот број на деца, таа се надева дека ќе дојде до бројката од петнаесет деца. Мајката на единаесет деца не...
Uncategorized

Погледнете како изгледала мајката на Анџелина Џоли: Необичната убавина навистина ја наследила од неа! (ФОТО)

Слободен Печат
Анџелина Џоли многумина ја сметаат за најубавата жена на светот. Велат дека нејзиниот поглед наликува како на мачка, а таа е дефинитивно и симбол за...
Uncategorized

Била во кома 5 месеци откако се породила со Северина: Пејачката објави досега невидена слика од мајка си! (ФОТО)

Слободен Печат
Од кога судот донесе привремена одлука со која Александар Поповиќ (7,5) живее со татко му Милан Поповиќ (54), а не со мајка си Северина Коиќ...
Секојдневие

Познатата актерка го пронајде совршениот баланс помеѓу мајчинството и вежбањето! (ФОТО)

Слободен Печат
Актерката Хилари Даф минатата година роди девојче, има и 7-годишен син, а не крие ни дека ужива во мајчинството додека води здрав живот. Хилари важи...
Здрави навики

Помладата ќерка ја засени мајка си Мишел Обама! (ФОТО)

Слободен Печат
Децата се најдобри показатели за како тоа времето „лета“! Осумнаесет годишната Саша Обама имаше само 7 години кога нејзиниот татко Барак Обама, во јануари 2009...