Tag : Новинарка

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Ограбена најатрактивната италијанска новинарка – Крадците и одземале 150.000 евра

Еспресо
Крадци провалиле во домот на Дилета Леота, најатрактивната новинарка во светот. Италијанската спортска новинарка Дилета Леота е ограбена, во нејзиниот дом влегле крадци кои го...
Живот

Новинарка известуваше од дома, а нејзиниот татко влезе во кадар топлес! (ВИДЕО)

Еспресо
Луѓето ширум светот мораа да се прилагодат на многу мерки кои се воведени поради пандемијата од коронавирусот, па затоа многумина работат од дома. Помеѓу нив...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Италијанска новинарка полугола поради Наполи: Нејзините секси фотографии го полудеа светот!

Еспресо
Италијанската фудбалска новинарка и презентерка, Флоријана Месина, го привлече вниманието кај јавноста поради своите секси фотографии со кои вчера им посака среќа на фудбалерите на...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Џим Кери со својот одговор ја доведе новинарката во непријатна ситуација! (ВИДЕО)

Еспресо
Актерот Џим Кери се најде на удар на медиумите после своето интервју за магазинот „Heat“ каде разговараше за својот нов филм „Sonic the Hedgehog“. Всушност,...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Свет Сцена

Неодоливата Дилета Леота со своето длабоко деколте го украде шоуто на музичкиот фестивал Санремо (ФОТО)

Еспресо
На овогодинешниот познат музички фестивал Санремо, најубавата спортска новинарка од Италија беше задолжена за водење на програмата. Станува збор за неодоливата Дилета Леота, која блескаше...
Живот

Познатата новинарка критикувана поради постапката кон нејзината ќерка!

Еспресо
Новинарката Паула Фарис има 3 деца, аво јули 2019 година направила нешто што шокираше многумина. „Имам 44 години. Секогаш сум сакала 4 деца – можеби...
Балкан Сцена

Српскиот рапер Вук Моб запроси новинарка на негов настап (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Познатиот српски рапер Вук Моб ја запроси својата девојка, новинарката Оливера Контар на празничниот концерт пред Собранието на Србија во Белград. Вук на крајот од...
Лајфстајл Сцена

„Ќе добиеш ќотек, пи*кати матер“: Карлеуша повторно се закани на новинарка (ВИДЕО)

Igor
Јелена Карлеуша повторно средбата со новинарите ја искористи да ги нападне тие кои ја објавија порно-аферата со фудбалерот Огњен Вранеш. Овој пат на мета беше...
Лајфстајл Сцена

Се омажи ќерката на Зорица Брунцлик која никогаш не се појавува во јавност (ФОТО)

Igor
Речиси сите ја знаат ќерката на Зорица Брунцлик и Кемиш – Злата, но малкумина знаат дека Зорица покрај Злата има уште три деца. Пејачката пред...
Лајфстајл Сцена

Ѓоковиќ во прегратка со најзгодната Хрватка – Најубавата новинарка воодушевена од Србинот (ФОТО)

Igor
Новак Ѓоковиќ остави силен впечаток на хрватската новинарка Фани Стипковиќ која го оствари својот сон и направи интервју со најдобриот тенисер на планетата. Првиот рекет...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian