13.8 C
Скопје
23:01 - 29 мај, 2024

Ознака : лето

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Љубовно лето за хороскопските знаци: Љубов меѓу пријателите за близнаците, драматична врска за лавовите…

еспресо
Астролозите прогнозираат што ги чека претставниците на секој хороскопски знак во летото 2024 година, пишува Parade. Прочитајте и дознајте што сакаат ѕвездите да кажат за...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Ненадејни пресврти на судбината: На три хороскопските знаци ќе им се смени животот ова лето

еспресо
Астролозите именуваа три хороскопски знаци за кои претстојната сезона ќе биде период на промени и нови можности. Еве кои се на астролистата. Овен Емотивната сфера...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Дожд од пари, или да се стегне ременот: Кои хороскопски знаци ќе се збогатат ова лето, а кои ќе доживеат финансиска криза

еспресо
Астолозите составија паричен хороскоп за лето 2024 година за сите хороскопски знаци.Кој ќе добие финансиски награди, а кој треба да го стегне ременот, прочитајте во...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Љубовен хороскоп за лето 2024: Интересни средби за близнаците, важни промени за вагите, преселба за рибите

еспресо
За оние кои бараат нова врска, летото 2024 година би можело да биде вистинско откритие. Но, бидете внимателни: не заборавајте дека не сите врски можат...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Ќе ги покрие љубовен бран: Три хороскопските знаци со најголема среќа во љубовта ова лето

еспресо
Астролозите именуваа три хороскопски знаци за кои ова лето ќе биде период на промени на подобро во нивниот личен живот. Можеби ќе запознаат некој посебен/на...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Деми Мур со нови фотографии во бикини на јахта: „Колку долго лето“

Еспресо
Американската актерка Деми Мур позираше во костим за капење на јахта. Фотографиите таа ги сподели на социјалните мрежи. 60-годишната Деми Мур се сонча во минијатурен...
Ви ПрепорачувамеЗдрави навикиЗдравјеСлајдер

Совети од Клиника „Жан Митрев“: 8 најчести здравствени проблеми во лето и како да се третираат

Еспресо
Летото е во полн ек. Иако повеќето од нас веќе применуваат соодветни чекори, кои вклучуваат добра хидрираност или користење заштитен крем за сончање, сепак дехидратацијата,...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Попоски го најавува првиот топол африкански бран кај нас, еве кога ни доаѓа вистинско жешко лето!

Еспресо
– По долгиот период исполнет со многу нестабилно време и временски непогоди, кои предизвикаа многу штети низ Македонија, конечно во текот на следната седмица кај...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неверојатно лето: Два хороскопски знаци ќе имаат лето за паметење, сè ќе им се позлати

Еспресо
Астролозите наведоа дека претставниците на два знака на Зодијакот ќе ја имаат целата наклонетот на ѕвездите ова лето. Поточно, средината на ова лето ќе ја...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Хороскопските знаци и летните горештини: Кој ужива, а кој постојано се жали?

Еспресо
Некои хороскопски знаци ги обожаваат летото и сонцето, а некои од летните радости со задоволство би побегнале на студениот Северен пол. Проверете како секој хороскопски...