33 C
Скопје
16:31 - 25 јуни, 2024

Ознака : згодна

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Анѓелка Прпиќ го покажа згодното тело после породување: „Толку си жешка што ни хидрантов не помага“

Еспресо
Популарната српска актерка Анѓелка Прпиќ пред околу четири месеци го роди своето второ дете, ќерката Чарна кое е од вториот сопруг. Во меѓувреме таа се...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ева Лонгорија го покажа згодното тело во бикини: Позирање на одмор во Шпанија

Еспресо
Славната личност заедно со сопругот – продуцент и медиумски магнат, и четиригодишниот син летува во Марбела, Шпанија. 48-годишната актерка и бизнисменка Ева Лонгорија, позната по...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Лидија Вукиќевиќ „пали и жари“ на црногорско приморје: Едвај ги „скроти“ градите во костимот

Еспресо
Атрактивната српска актерка за својот изглед доби само пофални зборови, а комплименти и испраќаат и мажи и жени. Лидија Вукиќевиќ (61) продолжува да „пали и...
СветСлајдерСцена

(Фото) Вртоглаво згодна: Хали Бери на скејтборд во бикини

Еспресо
56-годишната глумица Хали Бери покажа неверојатна фигура во бикини на скејтборд. Ѕвездата на Твитер објави фотографија на која позира во бела маичка и шарени бикини....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Елизабет Харли покажа извонредно тело во бикини на 58 години: Ова е тајната за нејзината топ форма

Еспресо
Британската актерка Елизабет Харли продолжува да докажува со сопствен пример дека времето нема моќ над неа. На нејзина возраст, 58 години, таа има толку завидна...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Данијела Димитровска покажа колку е згодна: Ги „украде“ сите воздишки, што ќе каже бившиот Огњен Амиџиќ?

Еспресо
Данијела Димитровска неодамна се разведе откако долги години беше во брак со водителот Огњен Амиџиќ. По разводот таа започна нова љубовна врска со шест години...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Неда Украден е балканска Џоан Колинс: Се соблече во костим за капење и покажа што е тело!

Еспресо
Пејачката Неда Украден (73) е позната по својата виталност и младешки дух, а сега реши да се пофали со фигура на која може да ѝ...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Брена веќе не изгледа исто, направи драстична промена: Се подмлади и презгодна е!

Еспресо
На завчерашниот настап пред бројната публика, на Калемегдан, Лепа Брена се појави во подмладено издание, на изненадување на сите.   View this post on Instagram...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Канје Вест со новата девојка е „уловен“ на романтичен состанок: Таа е презгодна!

Еспресо
Познатиот рапер и поранешен сопруг на Ким Кардашијан, Канје Вест беше „уловен“ на прошетка со неговата нова партнерка Бјанка Ценсори, која го покажа целиот раскош...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Ева Лонгорија го „запали“ Инстаграм: Џепната Венера позира во костим за капење

Еспресо
Актерката Ева Лонгорија објави „интересна“ фотографија и го запали Инстаграм. Ева израдува многу фанови на споменатата социјална мрежа, а покажа нов едноделен костим за капење,...