13.8 C
Скопје
15:45 - 18 април, 2024

Ознака : лав

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Голем годишен хороскоп за Лав, 2024: Година на магнетска привлечност, разубавување и скок во кариерата

Еспресо
2024 година ќе биде напорна година за родените во знакот Лав. Дури и пред доаѓањето на пролетта, повеќето од оние кои се под покровителство на...
АстроСлајдерХороскоп

Можен БАНКРОТ и празни џебови за овие четири хороскопски знаци на крајот на ноември: Измами, грабежи, пропаднати инвестиции!

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот чии претставници може да се соочат со сериозни парични проблеми помеѓу 23 ноември и 30 ноември. РАК И БЛИЗНАЦИ...
СветСлајдерСцена

Хари и Меган деновиве не спијат мирно: Во близина на нивниот имот снимен планински лав

Еспресо
Странските медиуми не престануваат да пишуваат дека е виден лав во близина на вилата на Хари и Меган во калифорнискиот град Монтесито. На парот му...
АстроСветСлајдерСценаХороскоп

На што се должи силната еротска привлечност на астролошки Лав со Лав: Силните страни на Џенифер Лопез и Бен Афлек

Еспресо
Враќање „на пламенот“, по дваесет години, меѓу Џенифер Лопез и Бен Афлек сега е крунисано со вистинска свадба во Лас Вегас. Парот Џенифер Лопез (53...
Астро

Ова се наљубоморните хороскопски знаци: Дали и вашиот е меѓу нив?

Еспресо
Љубомората е непријатно чувство познато како чест придружник на љубовта, а тоа произлегува токму од стравот од губење на најблиските. И додека малите дози на...
АстроХороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 26 јуни: Биковите диманични, Близнаците слушаат туѓи мислења, а Стрелците уморни

М. Р.
Овен Нема да бидете повредени во превирањата што се случуваат околу вас. Згора на тоа, на крајот, кога сè ќе се среди, ви пристигнува интересна...
АстроХороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 22 јуни: Водолиите амбициозни, Рибите во грч, а Близнаците чувствителни

М. Р.
Овен Ако се грижите да најдете излез од некои комплицирани ситуации, искористете го личното искуство. Важно е правилно да се дистанцирате од личност која ви...
АстроХороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 20 јуни: Овните очекуваат важни вести, Близнаците во нови љубовни авантури, а Рибите ги очекува тежок ден

Еспресо
Овен На работа чекате некои многу важни вести. Можно е наскоро да имате чувство на големо олеснување на деловно поле. Иако не сте подготвени за...
АстроХороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 19 јуни: Девиците во љубовни проблеми, Јарците фокусирани на своите приоритети, а Рибите напнати

М.Р.
Овен Денес е вистинскиот ден да ги поправите грешките или да ставите крај на една напорна, оптоварувачка обврска. Брзо размислувате и активни сте, затоа искористете...
АстроХороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 13 јуни: Овните да бидат внимателни при нови инвестици, Раковите започнуваат приватен бизнис, а Вагите да ги следат своите амбиции

М.Р.
Овен Бидете внимателни во некои нови инвестиции. Не е време за импулсивни реакции и големи промени. Склони сте да го критикувате партнерот за разни ситници,...