16.8 C
Скопје
15:52 - 27 февруари, 2024

Ознака : бикини

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Хајди Клум топлес за Божиќ на Карибите: На пуст остров само во гаќички

Еспресо
Хејди Клум и нејзиниот сопруг Том Каулиц ги поминуваат божиќните празници на Карибите и се сончаат топлес. Хајди Клум се одмара во карипското одморалиште Сент...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Фото) Каролина Гочева прекрасна во минијатурно бикини: Среќни мигови со сопругот во Грција

Еспресо
Kaролина Гочева ја покажа својата фит фигура во костим за капење. Популарната пејачка објави серија фотографии од годишниот одмор во Грција споделувајќи со своите следбеници...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Неда Украден пак се расоблече во бикини: Им одржа лекција на помладите колешки

Еспресо
Пејачката Неда Украден неодамна им даде домашна задача на своите помлади колешки покажувајќи како изгледа во костим за капење, а сега реши да го потврди...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Салма Хаек „уловена“ во бикини на јахта во Мексико: Ќе најдете ли сепак, несовршеност?

Еспресо
56-годишната американско-мексиканска актерка Салма Хаек ја покажа својата фигура во сини бикини. Ѕвездата на филмот „Фрида“ и нејзиното семејство беа „фатени“ од папараците додека одмараат...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Деми Мур ја покажа совршената фигура во бикини: Ужива на јахта во Грција

Еспресо
Поранешната сопруга на Брус Вилис не престанува да ги воодушевува обожавателите со својот изглед. 60-годишната американска актерка Деми Мур ја покажа својата фигура во стилски...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Сопругата на Тарик Филиповиќ е бомба во бикини: Бившата мисица ги запали социјалните мрежи

Еспресо
Поранешната мисица Лејла Филиповиќ (46) и сопруга на Тарик Филиповиќ (51) објави фотографија во костим за капење на Инстаграм и ги воодушеви фановите. Таа позираше...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ева Лонгорија го покажа згодното тело во бикини: Позирање на одмор во Шпанија

Еспресо
Славната личност заедно со сопругот – продуцент и медиумски магнат, и четиригодишниот син летува во Марбела, Шпанија. 48-годишната актерка и бизнисменка Ева Лонгорија, позната по...
Ви ПрепорачувамеЛокумчеНаши ФациСлајдерСцена

(Фото) Лара Иванова во металик бикини ги собра погледите: И ние убавици за „трка“ имаме

Еспресо
Младата и талентирана пејачка Лара Иванова по објавување на летната песна „Нека гори“ ужива во заслужен годишен одмор. И како се да ѝ се случува...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Сања Кужет се соблече во бикини: „Како да не е доволно жешко“

Еспресо
По успешното завршување на уште една сезона на „Ѕвезде Гранда“, Сања Кужет ужива во летниот распуст и одморот кој најмногу го поминува со семејството далеку...
СветСлајдерСцена

(Фото) Селена Гомез ја покажа својата фигура: Во розово бикини на јахта

Еспресо
31-годишната американска пејачка и актерка Селена Гомез ја покажа својата фигура во тренди бикини. Славната личност сподели снимка од нејзиниот одмор со пријателите на јахта...