25.8 C
Скопје
13:19 - 14 април, 2024

Ознака : топлес

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Хајди Клум топлес за Божиќ на Карибите: На пуст остров само во гаќички

Еспресо
Хејди Клум и нејзиниот сопруг Том Каулиц ги поминуваат божиќните празници на Карибите и се сончаат топлес. Хајди Клум се одмара во карипското одморалиште Сент...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Гвинет Палтроу позира топлес: „Природна убавина“

Еспресо
Актерката Гвинет Палтроу објави фотографија од плажа, во друштво со нејзиниот сопруг, продуцентот Бред Фалчук. Таа ја сподели соодветната фотографија со претплатниците на Инстаграм. 50-годишната...
СветСлајдерСцена

(Фото) Пенелоп Круз во неверојатно топлес издание: „Дали имате 30 години или е фотошоп?“

Еспресо
Шпанската актерка Пенелопе Круз позираше топлес за насловната страница на списанието Dust. 48-годишната Пенелопе Круз стана хероина на новото издание на списанието Dust (Број 22...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСветСлајдерСцена

(ФОТО) Ќерката на Алек Болдвин и Ким Бесинџер повторно позира гола: Без фотошоп и филтри

М.Р.
Ајрланд Болдвин продолжува да ги провоцира обожавателите. На социјалните мрежи таа повторно позираше гола, гордо покажувајќи ја природната убавина на своето тело. Ајрланд е 26-годишната...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ајрланд Болдвин топлес и без шминка: ЌЕРКАТА НА АЛЕК БОЛДВИН И КИМ БЕСИНЏЕР ПРОДОЛЖУВА ДА ГИ ПРОВОЦИРА ФАНОВИТЕ

Еспресо
Ајрланд Болдвин, ќерка на Алек Болдвин и Ким Бесинџер постираше на Инстаграм топлес фотографија која ги откри тетоважите на рацете.    View this post on...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) НЕСОВРШЕНА, НО СЕКСИ НА 56 ГОДИНИ – БРУК ШИЛДС ПОЗИРА ТОПЛЕС: Без фотошоп, „важно е да видите дека ОВА е моето тело!“

Еспресо
Актерката побарала да не се ретушираат фотографиите, упатувајќи порака „Важно е за тебе да видиш дека ова е моето тело“.   View this post on...
БалканВи препорачуваме на СПЕспресоЛокумчеСлајдерСцена

(ФОТО) ЛОКУМЧЕ: СЕВЕРИНА ГИ РАСПАМЕТИ ФАНОВИТЕ – Намерно ова ни го правиш!

Еспресо
Не е некоја тајна дека Северина со секоја своја нова објава на фотографија на социјалните мрежи, ги распаметува своите обожаватели. Така е и овојпат, и...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) „БРЗО, ВИКАЈТЕ ГО ТАТКО Ѝ“: Бритни Спирс гола ја слави слободата

jasmina.kantardzieva
Бритни Спирс објави на својот профил на Инстаграм серија фотки на кои позира во бели гаќи и црвени чизми. Топлес. „Сакав да се видам себеси...
БалканСлајдерСцена

ФОТО | Пријатно изненадување: Српската пејачка Милица позира топлес!

Васко Спасоски
Една од најдобрите српски пејачки на младата генерација, Милица Павловиќ со секој пост  на социјлните мрежи предизвикува лавина од коментари на сметка на нејзиниот изглед....
БалканСлајдерСцена

ФОТО: Атрактивната пејачка Теодора Џехверовиќ и нејзиното момче позираат разголени покрај базен!

Васко Спасоски
Српската пејачка Теодора Џехверовиќ направи хаос на социјалните мрежи, откако објави провокативна фотосесија на која друштво и прави нејзиното момче Нино Целебиќ. Двајцата на фотографиите...