-1.2 C
Скопје
07:51 - 30 март, 2023

Ознака : пенелоп круз

Свет Слајдер Сцена

(Фото) Пенелоп Круз во неверојатно топлес издание: „Дали имате 30 години или е фотошоп?“

Еспресо
Шпанската актерка Пенелопе Круз позираше топлес за насловната страница на списанието Dust. 48-годишната Пенелопе Круз стана хероина на новото издание на списанието Dust (Број 22...
Свет Слајдер Сцена

(Фото) Пенелопе Круз „авион“ на 50 години, градоначалникот на Рапало се пофали со гостинката во италијанскиот град

Еспресо
Шпанската актерка престојуваше со сопругот Хавиер Бардем и нивните два сина Леонардо и Лука во хотелот Асторија во живописното италијанско гратче Рапало во непосредна близина...
Свет Слајдер Сцена

ОСКАРИ 2022: Пенелоп Круз вака му се заблагодари на Педро Алмодовар за номинацијата

Еспресо
Благодарност по номинацијата. Пенелопе Круз му ја искажа својата благодарност на Педро Алмодовар преку социјалните мрежи, со кого ја доби номинацијата за Оскар за филмот...