-0.2 C
Скопје
06:26 - 30 март, 2023

Ознака : Портофино

Свет Слајдер Сцена

(Фото) Пенелопе Круз „авион“ на 50 години, градоначалникот на Рапало се пофали со гостинката во италијанскиот град

Еспресо
Шпанската актерка престојуваше со сопругот Хавиер Бардем и нивните два сина Леонардо и Лука во хотелот Асторија во живописното италијанско гратче Рапало во непосредна близина...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Свет Слајдер Сцена

(ФОТО) Погледнете ја венчаницата на Кортни Кардашијан: Андреа Бочели и неговиот син Матео беа специјално изненадување за парот

М.Р.
Ријалити ѕвездата Кортни Кардашијан и нејзиниот сопруг, тапанарот Тревис Баркер се венчаа „по трет пат“, а церемонијата се одржува во Портофино, Италија.   View this...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

(Фото) Семејството Кардашијан се во Портофино, Кортни го кажува третото „да“

Еспресо
СЕ Е ПОДГОТВЕНО ЗА СВАДБАТА НА КОРТНИ КАРДАШИЈАН ВО ПОРТОФИНО, известуваат италијанските медиуми. Кендал пристигна о своето момче Девин Букер, Кајли е со Сторми, но...
Свет Слајдер Сцена

Папараците го фотографираа задникот на девојката на Кристијано од сите агли! (ФОТО)

Васко Спасоски
Кристијано Роналдо го искористи убавото време на почетокот од летото да крстари по италијанската обала. По победата над Лече со 4:0 во која даде гол...