17.8 C
Скопје
04:58 - 20 мај, 2024

Ознака : тревис баркер

СветСлајдерСцена

(Фото) Тревис Баркер ѝ подари на Кортни Кардашијан подарок од 161.000 долари, еве што

Еспресо
Американскиот пејач Тревис Баркер на ријалити ѕвездата и бизнисменка Кортни Кардашијан ѝ подари скап подарок. Таа на социјалните мрежи сподели фотографија од изненадувањето. Тревис Баркер...
СветСлајдерСцена

Тревис Баркер зборува за својата болест и објавува: „Докторите ми го спасија животот“, „Подобар сум“

Еспресо
Американскиот музичар од групата Blink-182, сопруг на Кортни Кардашијан им кажува на своите фанови дека се опоравува и им се заблагодарува на лекарите во медицинскиот...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСветСлајдерСцена

(ФОТО) Погледнете ја венчаницата на Кортни Кардашијан: Андреа Бочели и неговиот син Матео беа специјално изненадување за парот

М.Р.
Ријалити ѕвездата Кортни Кардашијан и нејзиниот сопруг, тапанарот Тревис Баркер се венчаа „по трет пат“, а церемонијата се одржува во Портофино, Италија.   View this...
UncategorizedВи ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ФОТО) Ни венчаница ни костум, КОРТНИ КАРДАШИЈАН И ТРЕВИС БАРКЕР се венчаа облечени во – КОЖА!

Еспресо
Кортни Кардашијан објави фотографии од тајната венчавка: „По епска ноќ и малку текила…“ Први фотографии пристигнаа од свадбата на „реалити“ ѕвездата Кортни Кардашијан, која на...
СветСлајдерСцена

БИЗАРНО: Тревис Баркер објави интимна фотографија, обожавателите згрозени

И. Т.
Тапанарот на познатиот поп-панк бенд Блинк 182, Тревис Баркер, веќе некое време е во центарот на вниманието на јавноста поради врската со Кортни Кардашијан. Тревис...
СветСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) ВЕРЕНИЧКИ ПРСТЕН СО ОГРОМЕН ДИЈАМАНТ: Тревис Баркер на плажа со илјадници рози ја побара раката на Кортни Кардашијан

M.Р.
Откако официјално ја потврдија својата љубовна врска на почетокот на годината, Кортни Кардашијан и нејзиното момче Тревис Баркер постојано објавуваат заеднички фотографии. 42-годишната Кортни Кардашијан...
СветСцена

Кортни Кардашијан e во врска со тапанарот на „Blink-182“?

Еспресо
Деновиве странските медиуми почнаа повторно да шпекулираат дека Кортни Кардашијан наводно е во љубовна врска со тапанарот на „Blink-182“, Тревис Баркер. 41-годишната Кардашијан со години...