4.8 C
Скопје
22:17 - 28 јануари, 2022

Ознака : слајдер

Астро Слајдер Хороскоп

МОЗОКОТ ИМ РАБОТИ СО „100 НА СААТ“: Овие хороскопски знаци не можат да ги смират мислите

Еспресо
Ви се случило ли очајно да сакате да ги смирите своите мисли, но тоа никако да се случи, па дури и трае додека се обидувате...
Интима Лајфстајл Слајдер

КОЈА Е ТАЈНАТА СОСТОЈКА? Мажите со оваа особина се најдобри во кревет

Еспресо
Многу фактори влијаат каков маж ќе биде љубовникот и дали сексот ќе биде добар или лош. Според едно истражување објавена во списанието „Socioaffective Neuroscience &...
Астро Слајдер Хороскоп

ХОРОСКОПОТ ГИ ИЗДАВА: Овие три знаци ќе започнат тајна афера

Еспресо
Од 28 јануари до 3 февруари Ретроградниот Меркур влегува во последниот степен и во оваа критична фаза, три хороскопски знаци може да започнат тајна афера....
Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

ВО ВЕЧНОТО ПОЧИВАЛИШТЕ: Аки Рахимовски оставил тестамент да биде погребан како муслиман

Еспресо
Аки Рахимовски вчера беше испратен од бројни пријатели и семејство на вечно почивање во Алејата на великаните во загребскиот Мирогој, пренесува „Jutarnji list“. На последното...
Свет Слајдер Сцена

(ВИДЕО+ФОТО) КРИСТИЈАНО РОНАЛДО ЕМ ФРАЕР, ЕМ РОМАНТИЧЕН: За роденденот на Георгина ја осветли Бурџ Калифа

Еспресо
Кристијано Роналдо и Георгина Родригез се едни од омилените парови на јавноста. Двојката и покрај тоа што не живее во брачна заедница, според некои поради...
Астро Слајдер Хороскоп

ФЕВРУАРИ Е ЉУБОВЕН МЕСЕЦ: Овие пет хороскопски знаци ќе ја запознаат сродната душа!

Еспресо
Февруари ќе биде љубовен месец и период од годината кога сме подготвени да направиме некои луди работи ако сме заљубени. Венера и Марс ќе се...
Астро Слајдер Хороскоп

ТАЈНИТЕ НА ХОРОСКОПСКИТЕ ЗНАЦИ: Работи кои секој хороскопски знак сака да ги сокрие

Еспресо
Секој хороскопски знак има свои квалитети и недостатоци, како и многу несигурности предизвикани од лошите страни. Во продолжение прочитајте ги најголемите тајни на секој знак...
Здравје Истражувања Слајдер

19 НАЈЧЕСТИ СИМПТОМИ НА ОМИКРОН: Разлика и сличност во симптомите меѓу варијантите Делта и Омикрон

Еспресо
Истражувачите од Кралскиот колеџ во Лондон ги споредија податоците од времето кога Декта беше главната варијанта во октомври со извештаите во декември кога Омикрон почна...
Астро Слајдер Хороскоп

ФЕВРУАРИ ЗНАЧИ СРЕЌА И НАПРЕДОК: Овие хороскопски знаци ќе се „телепортираат“ во радост

Еспресо
Февруари го навестува крајот на зимата и со тоа ветува разни изненадувања, убави промени и енергија на изобилство. Во февруари ќе се случат два многу...
Балкан Слајдер Сцена

ТОНЧИ ХУЉИЌ И ПЕТАР ГРАШО ЗА БРЕМЕНОСТА НА ХАНА: Отсекогаш сме си правеле лудории, мислам дека ова е последната

Еспресо
Внучињата се најголема радост, а Тончи Хуљиќ едвај чека да стане дедо. Композиторот Тончи Хуљиќ и идниот зет Петар Грашо гостуваа заедно во емисијата на...