38.8 C
Скопје
13:42 - 18 јули, 2024

Категорија: Хороскоп

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Викенд среќници: Три хороскопски знаци ќе скокаат од радост овој викенд

еспресо
Астролозите именуваа три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа во различни области од животот овој викенд (19 – 21 јули). Ќе најдат заеднички јазик со...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Хороскоп за 18 јуни: За Водолијата несогласувања, успех за Близнаците

еспресо
Овен Добар ден за Овенот. Ѕвездите се на ваша страна за да ги постигнете вашите долгогодишни цели. Ќе биде корисно да разговарате со старите познаници:...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Наградени од судбината: Три хороскопски знаци кои ќе се ослободат од сите незадоволства пред крајот на летото

еспресо
Астролозите именуваа кои хороскопски знаци треба да се откажат од сите незадоволства пред крајот на летото. Ова ќе им овозможи да ги ослободат негативните емоции...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Хороскоп за 17 јули: За Овните нови искуства, за Скорпиите пријатни изненадувања

еспресо
Овен На Овенот ќе му биде корисно да ја промени средината и да се одвлече од секојдневните работи. Малите активности ќе бидат успешни. Но запомнете...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Хороскоп за 16 јули: За Овните напорен ден, за Водолиите креативност

еспресо
Овен За Овенот денот ветува дека ќе биде богат и продуктивен. Во првата половина од денот можни се нови професионални понуди кои можат да ви...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Благословени од ѕвездите: Три хороскопски знаци ќе најдат љубов пред крајот на летото

еспресо
Астролозите именуваа три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа во личниот живот до крајот на ова лето. Можеби ќе запознаат посебна личност или ќе ја...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Хороскоп за 14 јули: За Близнаците патување, за Биковите непланирани трошоци

еспресо
Овен Овенот ќе биде на врвот на својата енергија и амбиција. Овој ден е погоден за иницијативи и реализација на планирани проекти. Вреди да се...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп (од 15 до 21 јули): Поволно небо за Близнаците, награда за Вагите, а Лавовите ќе носат круна…

еспресо
ОВЕН: ОДЛИЧНО! Среќен ден во неделата според ѕвездите: Среда! Драг Овен, вие сте некој кој знае што сака и ѕвездите ви помагаат да го постигнете...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Хороскоп за 13 јули: Девиците ќе имаат прекрасен ден, за Стрелците напнатост

еспресо
Овен На Овните им се советува да не следат никого во ниту една работа, туку да го следат својот сопствен курс. Овој ден ве насочува...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Топ три најневерни хороскопски знаци: Изневерувачи ама со причина, еве кога и зошто

еспресо
Астролозите составија рејтинг на најголеми изневерувачи според хороскопскиот знак. Според нивното мислење, токму овие луѓе најчесто го изневеруваат својот партнер/ка. Кои се тие и зошто...