11.8 C
Скопје
16 октомври, 2021

Категорија: Хороскоп

Астро Слајдер Хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 13 ОКТОМВРИ: Само со ладна глава се решаваат проблеми

Еспресо
Овен Шеф или родител може да се обиде да ве контролира денес. Колку повеќе ја идеализирате оваа личност, толку повеќе простор може да има за...
Астро Слајдер Хороскоп

АСТРО ПРОГНОЗА ЗА ПОСЛЕДНИТЕ 3 МЕСЕЦИ ОД ГОДИНАТА: Следува олеснување и голем астролошки настан

Еспресо
На 18 октомври, Меркур од ретрограден се движи директно и носи олеснување, па до крајот на 2021 година, може да нè чекаат помалку предизвици. Во...
Астро Слајдер Хороскоп

КОГА ХОРОСКОПСКИТЕ ЗНАЦИ БИ ИМАЛЕ СУПЕР МОЌ: Каква моќ би поседувале?

И. Т.
Секој знак на Зодијакот е особено добар во нешто и за таа особена карактеристика би можеле да кажеме дека тоа е неговата супер моќ, пишува...
Астро Слајдер Хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 12 ОКТОМВРИ: Верувајте повеќе во себе, нема потреба толку многу да анализирате

И. Т.
Овен Денес можеби не сте најдобро расположени за дружење и метеж, но мора да се подготвите за непоканетите гости, а некои од нив пристигнуваат од...
Астро Слајдер Хороскоп

КОИ СЕ АВТОДЕСТРУКТИВНИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ВО ВРСКА: Најголем непријател самиот на себеси

И. Т.
Автодеструктивното однесување е израз на нашата темна страна, која произлегува од ниска самодоверба, па дури и омраза кон себе. Доаѓа во многу форми, и затоа...
Астро Слајдер Хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 11 ОКТОМВРИ: Секој е роден со судбина

Еспресо
Овен Вашето секојдневие е премногу здодевно за вашите желби. Расположени сте да истражите непознати територии. Вашите креативни проекти ќе имаат голема корист од оваа енергија....
Астро Слајдер Хороскоп

ЛАВОВСКО СРЦЕ: Еве кои се четирите најхрабри хороскопски знаци

Еспресо
Еден начин да се утврди дали сте едни од најсмелите во хороскопот е да погледнете како е поставен Марс. Марс е планетата на одлучност и...
Астро Слајдер Хороскоп

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (11. ДО 17. ОКТОМВРИ): Силна интуиција ги води Биковите, Скорпиите многу ќе озборуваат…

Еспресо
ОВЕН Вашата нетрпеливост ќе биде разбудена од постојани мали тензии. Обидете се да гледате на животот со повеќе хумор и да се отворите за луѓето...
Астро Слајдер Хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 10 ОКТОМВРИ: Ќе мора да „пресечете“, да носите похрабри одлуки

M.Р.
Овен Денеска е ден кога во љубовта ќе ги измешате скромноста и високите идеали. Резултатот ќе биде збунетост од другата страна. Саканата личност ќе биде...
Астро Ви препорачуваме на СП Слајдер Хороскоп

ДАЛИ СТЕ МЕЃУ НИВ? Ова се хороскопските знаци кои секогаш мислат позитивно!

Еспресо
Не секој ја има таа способност и во најтешки мигови да ја гледа најпозитивната страна. Проверете дали сте вие меѓу нив? Овие 4 хороскопски знаци...