14.8 C
Скопје
10:13 - 2 јуни, 2023

Ознака : пари

Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

Од шупливо во празно: Три хороскопски знаци во јуни ќе останат со празен паричник

Еспресо
Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот, кои ризикуваат да останат без скршен денар во јуни. Треба повнимателно да пристапат кон трошоците и да бидат внимателни...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

Го чекаат „златниот“ дожд: Три хороскопски знаци цело лето ќе бидат со пари

Еспресо
Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот, кои во текот на летото 2023 година ќе се капат во пари. На работа чекаат покачување на платата, а...
Балкан Слајдер Сцена

Оваа сума ја освојува победникот на Задруга: Се исплати ли бламирањето за вакви пари?

Еспресо
На Интернет се појави видео на кое Филип Цар и објаснува на Зорица Марковиќ дали неговата девојка Александра Николиќ има шанса да победи во Задруга...
Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Колку вкупно чинеше Задруга? 18 милиони евра само дел од една сезона!

Еспресо
Веста за затворањето на „Задруга 6“ ги изненади фановите на популарното реално шоу кое се емитуваше долго време на српската телевизија Пинк, а во оваа...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

Парите и астрологијата кога одат во пар: Девицата е штедлива, Стрелецот расипник, а Овенот претприемач

Еспресо
Овен Овој неуморен генијалец е успешен во започнувањето секаков вид работа. Неговиот претприемачки дух не мирува кога треба да се ризикува и вложува пари. Има...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

Профит на крајот на мај: Три хороскопски знаци добро ќе се „опарат“

Еспресо
Астролозите и таролозите ги здружија силите и дадоа прогноза за крајот на овој месец, истакнувајќи ги трите знаци на Зодијакот, чии претставници чекаат подобрување на...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

(Фото) Која е Карен Мекдугал, уште една потплатена убавица да молчи за врската со Трамп: Ѝ се извини на Меланија, „жал ми е за тоа што го направив“

Еспресо
Покрај порно ѕвездата Сторми Даниелс, уште една жена била платена од поранешниот американски претседател Доналд Трамп да ѝ го купи молкот. Обвинителот уште на почетокот...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

Победници на крајот на мај: Три хороскопски знаци ќе се позлатат, сè ќе им оди од рака!

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот кој ќе бидат вистински победници во мај. Три знаци од Зодијакот значително ќе го надополнат својот паричник овој месец....
Астро Слајдер Хороскоп

Полни сметки: Три хороскопски знаци великодушно ќе бидат опсипани со пари од судбината

Еспресо
Во претстојнава недела, од 15 до 21 мај, Универзумот ќе им даде шанса за богатство на претставниците на само три хороскопски знаци. Судбината великодушно ќе...
Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

Хороскопски знаци на кои парите им се секогаш поважни од љубовта

Еспресо
За овие хороскопски знаци парите се движечката сила, а не љубовта. Бик На сите ни е јасно дека љубовта бара многу работа и одрекување. Исто...