14.8 C
Скопје
11:21 - 28 февруари, 2024

Ознака : септември

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

„Црна низа“ денови: Два хороскопски знаци со сериозни проблеми на крајот на септември

Еспресо
Астролозите именуваа два знака од Зодијакот кои ќе имаат сериозни проблеми на крајот на септември. Несреќата е во тоа што сами си ги предизвикуваат овие...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Попоски: Температурите и понатаму значително над просекот, летото продолжува до…

Еспресо
– Нашата територија  и во следните десетина денови ќе се наоѓа под влијание на топла воздушна маса која продира од југ (северните предели на Африка), и...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за четврток, 14 септември

Еспресо
Овен На овој ден ќе заборавите на работата, бидејќи само одморот ќе ви биде на ум. Вам ви треба навистина активен одмор. Можете да додадете...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Љубовен хороскоп за септември: Страст за Овните, авантура за Близнаците, изненадување за Јарците…

Еспресо
Првиот месец од есента за многу хороскопски знаци ќе биде романтично богат. Астрологот Анџела Перл открива какви љубовни авантури ни подготвуваат ѕвездите во септември 2023...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Среќници на почетокот на септември: Два хороскопски знаци ќе си го исполнат сонот

Еспресо
Астролозите именуваа два знака од Зодијакот кои ќе извлечат среќен билет во септември. Универзумот ќе биде на нивна страна, па нивниот живот ќе биде светол...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Ќе ги покрие бран од љубов: Три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа во личниот живот во септември

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот кои треба да очекуваат светли искуства во љубовната сфера следниот месец (септември). Девица За Девиците, септември ќе донесе светло...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Сè ќе им оди од рака: Три хороскопски знаци ќе имаат огромна среќа во септември

Еспресо
Астролозите наведоа три знаци од Зодијакот за кои септември ќе биде месец на позитивни промени. Септември ќе им донесе многу радост и среќа на овие...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Месечен хороскоп за септември: Одлични вести за Девиците, страст за Вагите, победа за Рибите…

Еспресо
Овен Закрепнувањето во септември ветува дека ќе биде малку заморно за вашиот знак оваа година… Всушност, ќе мора да се справите со спротивставувањето на планетата...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Четири хороскопски знаци ќе се сретнат со својата вистинска љубов во септември

Еспресо
Астролозите велат дека септември ќе биде многу поволен на љубовен план само за четирите знаци од Зодијакот. Ѕвездите ќе им помогнат да си ја најдат...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Што ги очекува хороскопските знаци во септември: Кој ќе биде најголем среќлија, а кој да очекува проблеми и пресврти

Еспресо
Во септември продолжува ретроградниот период на планетите, кој започна минатиот месец. И најважно е дека Меркур ќе биде ретрограден до 15-ти, што значи дека сите...