4.8 C
Скопје
22:47 - 28 јануари, 2022

Категорија: Астро

Астро Слајдер Хороскоп

МОЗОКОТ ИМ РАБОТИ СО „100 НА СААТ“: Овие хороскопски знаци не можат да ги смират мислите

Еспресо
Ви се случило ли очајно да сакате да ги смирите своите мисли, но тоа никако да се случи, па дури и трае додека се обидувате...
Астро Слајдер Хороскоп

ХОРОСКОПОТ ГИ ИЗДАВА: Овие три знаци ќе започнат тајна афера

Еспресо
Од 28 јануари до 3 февруари Ретроградниот Меркур влегува во последниот степен и во оваа критична фаза, три хороскопски знаци може да започнат тајна афера....
Астро Слајдер Хороскоп

ФЕВРУАРИ Е ЉУБОВЕН МЕСЕЦ: Овие пет хороскопски знаци ќе ја запознаат сродната душа!

Еспресо
Февруари ќе биде љубовен месец и период од годината кога сме подготвени да направиме некои луди работи ако сме заљубени. Венера и Марс ќе се...
Астро Мала астро школа Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 28 ЈАНУАРИ: Вагите очекуваат подадена рака, Близнаците вложуваат во бизнисот, а Лавовите се вознемирени!

М.Р.
Овен Ако вашиот бизнис е поврзан со странство на кој било начин, ќе имате можност да склучите добра зделка и да ги реализирате вашите планови....
Астро Слајдер Хороскоп

ТАЈНИТЕ НА ХОРОСКОПСКИТЕ ЗНАЦИ: Работи кои секој хороскопски знак сака да ги сокрие

Еспресо
Секој хороскопски знак има свои квалитети и недостатоци, како и многу несигурности предизвикани од лошите страни. Во продолжение прочитајте ги најголемите тајни на секој знак...
Астро Слајдер Хороскоп

ФЕВРУАРИ ЗНАЧИ СРЕЌА И НАПРЕДОК: Овие хороскопски знаци ќе се „телепортираат“ во радост

Еспресо
Февруари го навестува крајот на зимата и со тоа ветува разни изненадувања, убави промени и енергија на изобилство. Во февруари ќе се случат два многу...
Астро Слајдер Хороскоп

МЛАДА МЕСЕЧИНА ВО ВОДОЛИЈА: Февруари е месец на промени и поглед на големата слика

Еспресо
Млада месечина во февруари е во знакот на Водолија. Оваа лунација нè инспирира не само да сонуваме за иднината, туку и да ја направиме реалност....
Астро Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 27 ЈАНУАРИ: Одличен ден за Јарците, Биковите ќе организираат забава на работа, а Овните бројат пари!

М.Р.
Овен На професионално поле, ќе имате доволно енергија за пообемна работа. Ќе добиете добра деловна понуда од странство која ќе ви создаде можност и за...
Астро Слајдер Хороскоп

ГОДИШЕН СЕКС ХОРОСКОП: Каков сексуален живот го очекува секој хороскопски знак во 2022

Еспресо
Овен Најголем полет и среќа може да очекувате помеѓу мај и октомври. Јупитер накратко ќе престојува во вашиот знак и овој аспект ви дава предност....
Астро Слајдер Хороскоп

АСТРО КАЛЕНДАР: Какви астролошки настани нè очекуваат во февруари? Месец исполнет со љубов и фантазија

Еспресо
Сезона на Водолија Како што сонцето патува низ територијата на овој воздушен знак, ќе бидеме инспирирани да се поврземе со нашите заедници и да ја...