7.8 C
Скопје
13:40 - 3 декември, 2023

Категорија: Астро

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за недела, 3 декември

Еспресо
Овен Одличен ден за експерименти. Креативната енергија ќе ве преплави. Постои голема веројатност дека ќе имате ново хоби или хоби што ќе ви донесе радост....
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп (од 4 до 10 декември): Неодоливост за Шкорпиите, среќа за Девиците, добри вести за Јарците…

Еспресо
ОВЕН: МИРНО ВРАЌАЊЕ НА ЉУБОВТА Драг Овен, конечно – почнувајќи од понеделник – планетата Венера повеќе нема да биде во опозиција со вашиот знак! Ако...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за сабота, 2 декември

Еспресо
Овен На овој ден, треба да се фокусирате на вашите цели. Најдете време за внатрешно размислување и одредете кои чекори треба да ги преземете за...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за петок, 1 декември

Еспресо
Овен Ако ви здосади рутината, побарајте ново хоби кое може да ви го обои животот. Така ќе стане уште поинтересен и порадосен не само овој...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Кој ќе има пари во декември: На три хороскопски знаци сè ќе им се позлати

Еспресо
Астролозите именуваа три знаци од Зодијакот кој ќе доживеат вистински дожд од пари во декември. Кому ќе се позлати месецот, прочитајте во продолжение. Лав Значајни...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за четврток, 30 ноември

Еспресо
Овен Денес вашата енергија ќе биде безгранична! Користете го овој проток на ентузијазам за да ги решите одложените работи и да имплементирате нови идеи. Запомнете...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Викенд љубовџии: Два хороскопски знаци магнетски ќе ги привлечат и поранешните и идни партнери

Еспресо
Астролозите именуваа два знака на Зодијакот кои ќе бидат магнетски привлечни во периодот од 1 до 3 декември, односно овој викенд. Ќе зрачат со позитивна...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Хороскоп за декември: Добри вести за Девиците, пари за Јарците, љубов за Рибите…

Еспресо
ОВЕН: СПОКОЈСТВО ВО ЉУБОВТА! Драг Овен, декември ќе ви врати малку спокојство во љубовниот живот: ако во ноември требаше да ја издржите опозицијата на Венера,...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за среда, 29 ноември

Еспресо
Овен Ќе бидете многу решени да ги надминете сите пречки на вашиот пат. На овој ден можете да ги решите сите ваши проблеми, затоа бидете...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп ( 27 ноември до 3 декември): Среќни средби за Биковите, добри вести за Лавовите, љубов за Вагите…

Еспресо
ОВЕН: ПРОБЛЕМИ НА РАБОТА Драг Овен, за жал оваа недела планетата Меркур ќе направи неповолен транзит за вашиот знак. Почнувајќи од петок може да наидете...