15.8 C
Скопје
21:20 - 19 мај, 2022

Ознака : хороскоп

Хороскоп

Ова се безнадежните романтичари во Зодијакот!

Еспресо
Некои луѓе, дури и кога ќе се заљубат, го одржуваат здравиот разум. Сепак, тие не се припадници на овие хороскопски знаци. Тие се заљубуваат без...
Астро Слајдер Хороскоп

Уживаат во животот, но сакаат да остават и нешто зад себе: Психолошки профил на хороскопскиот знак БИК

Еспресо
Бикот е решителен, темелен и упорен. Како и останатите земјени знакови, рационален, внимателен и аналитичен, но не „ситничар“ како Девицата, ниту опседнат со кариерата како...
Астро Слајдер Хороскоп

Љубовта ќе им цвета во јуни: Ова се највљубените и најсаканите хороскопски знаци на почетокот на летото

Еспресо
Кои хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа во љубовта во летниот месец јуни. Проверете во хороскопот. Близнаци Не само што јуни е ваш роденденски месец,...
Астро Мала астро школа Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 16 мај: Овните создаваат нова работна рутина, Биковите бараат соодветни соработници, а Раковите со шанси за можен деловен напредок

Еспресо
Овен Ќе сфатите дека со право сте биле „со резерва“ во одредени ситуации, па може полесно да се приближите до успехот. Оттргнете се од рутината...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

На 16 мај (утре) затемнувањето на Месечината ќе ви донесе судбински моменти: Судбинска средба за Лавовите, нова љубов за Раковите, пари за Вагите…

Еспресо
Затемнувањето на Месечината на 16 мај во знакот Скорпија бара од нас да направиме сметка за самите себе и да размислиме на што сме ги...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

Неделен хороскоп (16 до 22 мај): Близнаците непобедливи, Лавовите успешни на работа, љубовни маки за Раковите…

Еспресо
Оваа недела планетата Венера во знакот Овен ќе им зададе тешкотии на кутрите Ваги, ама не само на нив… А вие, во кој знак сте...
Слајдер Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 14 мај: Избегнувајте ризични ситуации и бидете мудри во средбата со соработниците

Еспресо
Овен Избегнувајте ризични ситуации и бидете мудри во средбата со вашите соработници. Нема потреба да поставувате непотребни прашања на личност која има големо влијание врз...
Астро Слајдер Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 11 мај: Успешни контакти за Водолиите, иницијатива за Биковите, драма за Скорпиите…

еспресо
Овен Се наоѓате во минлива фаза на зголемена чувствителност, па и оние работи на кои сте навикнати, ќе ви причинуваат извесна тешкотија. Без оглед што...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

Од утре Меркур е ретрограден: Ќе се откријат лагите, ќе паднат маските, луѓето од минатото ќе ви се вратат во животот…

Еспресо
Меркур во ретроградниот период влегува на секои три до четири месеци, а во наредниот период тоа ќе се случи на 10 мај и ќе трае до...
Слајдер Хороскоп

Хороскопски знаци кои сакаат секогаш да бидат во центарот на вниманието: Дали сте и вие меѓу нив?

Еспресо
Постојат луѓе кои секогаш сакаат да бидат во центарот на внимание. Тие обожаваат да бидат главната тема на сечии разговори. Станува збор за најголемите екстроверти...