9.8 C
Скопје
6 декември, 2021

Ознака : хороскоп

Астро Слајдер Хороскоп

НАЈГОЛЕМИТЕ ЛАЖГОВЦИ ВО ХОРОСКОПОТ: Бели лаги или сериозен проблем со кажување на вистината?

М.Р.
Лагите не се секогаш лоши, понекогаш тие се единствениот начин да се избегнат кавги, но сепак постои став кај луѓето дека е подобро да се...
Астро Слајдер Хороскоп

СЕКОЈ ХОРОСКОПСКИ ЗНАК ИМА СВОЈ ВЛАДЕТЕЛ: Која планета управува со вашиот живот и емоции?

И. Т.
Планетите кружат и се движат, но тие влијаат и на знаците на Зодијакот и влијаат на луѓето во однос на нивната положба. Секој знак има...
Астро Слајдер Хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 6 ДЕКЕМВРИ: Ќе разрешите многу дилеми

И. Т.
Овен Ќе се чувствувате подобро за разлика од вчера, па можеби денес е време да ја донесете одлуката што ја одолговлекувате. На работното место ќе...
Астро Хороскоп

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: Вагите во бајка, Биковите пред нова авантура

Еспресо
Прочитајте што ви носи хороскопот оваа недела: ОВЕН Исплашени сте, но морате да воспоставите рамнотежа меѓу барањата на претпоставените и приватните проблеми. Внимавајте и со...
Астро Слајдер Хороскоп

КЕЛТСКИ ХОРОСКОП: Откријте кое животно сте и што кажува тоа за вас?

Еспресо
Келстскиот хороскоп вклучува повеќе системи на знаци, кои  откриваат најразлични карактеристики за припадници на знаците. Во продолжение откријте кое животно сте според келтскиот хороскоп: ЕЛЕН...
Астро Слајдер Хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 5 ДЕКЕМВРИ: Не е време за импулсивни реакции и големи промени

И. Т.
Овен Бидете внимателни во некои нови инвестиции. Не е време за импулсивни реакции и големи промени. Склони сте да го критикувате партнерот за разни ситници,...
Астро Слајдер Хороскоп

ВО ЉУБОВТА ИМ ЦВЕТААТ РОЗИ: Еве зошто овој хороскопски знак е најсигурниот животен партнер!

И. Т.
Љубовта е двигател. За секој од нас постои сродна душа. За врската да биде успешна, мора да има меѓусебно разбирање, многу компромиси и љубов. Па,...
Астро Слајдер Хороскоп

ОВА СЕ НАЈПОСЕСИВНИТЕ ЗНАЦИ НА ЗОДИЈАКОТ: Љубомората им е во крвта!

И. Т.
Без разлика дали поради несигурност, стравови или недостаток на доверба, постојат луѓе кои многу лесно стануваат љубоморни. Љубомората во основа е сложено чувство кое го...
Астро Слајдер Хороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 4 ДЕКЕМВРИ: Време е подобро да се организирате

И. Т.
Овен Фокусирајте се на активности кои бараат постојана динамика. Родените во втората декада од овој знак би можеле да имаат проблем во врската. Посетете лекар...
Астро Слајдер Хороскоп

ХОРОСКОПСКИТЕ ЗНАЦИ ВО КАФАНА: Кој пие до зори, а кој се впушта во лов?

Еспресо
ОВЕН Иако е Овен, тој ужива во кафана како риба во вода, без разлика на пригодата. Кога ќе испие малку повеќе (а тоа не му...