15.8 C
Скопје
21:45 - 19 мај, 2022

Ознака : астро

Астро Мала астро школа Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 19 мај: Биковите влијателни, Близнаците ќе добијат шанса да ја поправат грешката, а Вагите ги очекува квалитетен работен ден

Еспресо
Овен Игнорирајте ги коментарите на соработниците кои се обесхрабруваат. Потпрете се на себе и на своите способности и навреме ќе ги завршите обврските. Добро се...
Астро Слајдер Хороскоп

Уживаат во животот, но сакаат да остават и нешто зад себе: Психолошки профил на хороскопскиот знак БИК

Еспресо
Бикот е решителен, темелен и упорен. Како и останатите земјени знакови, рационален, внимателен и аналитичен, но не „ситничар“ како Девицата, ниту опседнат со кариерата како...
Астро Мала астро школа Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 17 мај: Убав ден за Стрелците, цвета љубовта за Биковите, а Девиците уморни

Еспресо
Овен Внимавајте да не ја повредите саканата личност со духовит, но несоодветен речник. Контролирајте се, не е неопходно да се шегувате на нивна сметка. Сите...
Астро Мала астро школа Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 16 мај: Овните создаваат нова работна рутина, Биковите бараат соодветни соработници, а Раковите со шанси за можен деловен напредок

Еспресо
Овен Ќе сфатите дека со право сте биле „со резерва“ во одредени ситуации, па може полесно да се приближите до успехот. Оттргнете се од рутината...
Астро Мала астро школа Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 13 мај: Овните можна жртва на љубоморни интриги, Биковите да внимаваат на финансиите, а Близнаците полни со креативна енергија

М.Р.
Овен Не си дозволувајте проблеми или да станете жртва на љубоморните интриги и тоа поради некоја личност која не ви е толку блиска. Со поттикнувањето...
Астро Мала астро школа Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 12 мај: Ново работно место за Овните, Биковите исцрпени од работни состаноци, а Лавовите нижат успеси

Еспресо
Овен Започнување нов бизнис или ново работно место може да го одбележи овој ден. Предизвикот на непознатото е пред вас. Денеска внимателно бирајте ги зборовите,...
Астро Мала астро школа Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 6 МАЈ: Овните подготвени за нови предизвици, Биковите со нови бизнис можности, а Девиците подготвени за компромис!

Еспресо
Овен Подготвени сте за нови предизвици, па максимално ќе се подготвите за нив. Сè додека никој не ве кочи, чувствувате вистинска благосостојба. Денес сте многу...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

Како ретроградниот Меркур ќе ви делува на сексуалниот живот: Лавовите во нови врски, Водолиите во соло игри, Биковите со нови пози…

Еспресо
Ретроградниот Меркур, ќе се случува од 10 мај и ќе трае до 3 јуни, ќе ни донесе недоразбирања, кофликти, задоцнувања, одложувања и куп други проблеми....
Астро Мала астро школа Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 5 МАЈ: Близнаците креативни, Лавовите паѓаат на провокации, а Јарците незаинтересирани за партнерот!

М.Р.
Овен Денешниот работен ден ќе помине добро, исто како што очекувавте. Ќе бидете горди на вашиот личен придонес и посветеност. Се обидувате да ги почитувате...
Астро Мала астро школа Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 4 МАЈ: Јарците во конфликт, Водолиите уживаат во финансиско изобилство, а Биковите со разнишана самодоверба!

Еспресо
Овен Вашите лични рани околу проблемите со авторитетот може лесно да се предизвикаат денес. Гласини кои се ширеле наоколу, дури и ако не сте во...