15.8 C
Скопје
09:03 - 28 мај, 2024

Ознака : астро

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за среда, 4 октомври

Еспресо
Овен Ѕвездите ве насочуваат кон романса и страст. Денот ќе биде поволен за зајакнување на односите со партнерот. Вечерта можете да ја поминете во неочекуван...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за четврток, 28 септември

Еспресо
Овен Овенот може да се опушти и да не размислува за бизнис. Обидете се да заборавите на сите лоши работи и да уживате во слободното...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за вторник, 19 септември

Еспресо
Овен На овој ден, Овните треба да се грижат за своето здравје. Посетете го вашиот лекар ако имате какви било грижи. Бик Денес Бикот може...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за петок, 15 септември

Еспресо
Овен Денеска може да добиете некоја интересна идеја, па веднаш запишете ја за да не ја заборавите. Дури и ако на почетокот ви изгледа глупаво,...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за вторник, 12 септември

Еспресо
Овен Денес, вашите претпоставени ќе ги ценат вашите достигнувања во професионалната сфера и ќе ве наградат со достојна награда. Можете да се задоволите со убав...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за недела, 10 септември

Еспресо
Овен Астролозите го советуваат Овенот да не брза со одлуките. Сакате сè одеднаш, но тоа не се случува така. Бидете трпеливи и не се обидувајте...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за четврток, 7 септември

Еспресо
Овен Цел ден ќе бидете приспособени на комуникација со луѓето. Ова е добро бидејќи можете да се поврзете со влијателни луѓе кои ќе ви помогнат...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за четврток, 24 август

Еспресо
Овен Не плашете се да преземете иницијатива, бидејќи денес тоа само ќе ви помогне. Ѕвездите велат дека денот ќе биде добар за нови проекти и...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за среда, 9 август

Еспресо
Овен Земете се во ваши раце и не дозволувајте вашите емоции да уништат сè. Овенот ризикува да се кара со сите, како резултат на тоа...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за понеделник, 7 август

Еспресо
Овен Овенот треба да направи јасен план. Проценете ги вашите способности и обидете се да најдете можност да се откриете во нешто ново. Тестирајте ги...