19.9 C
Скопје
18:04 - 18 мај, 2022

Ознака : хороскопски знаци

Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

СУДИР НА ЕМОЦИИ: Четири хороскопски знаци кои најверојатно ќе плачат на Велигден 2022

Еспресо
Велигден е пред нас, а додека многу хороскопски знаци ќе уживаат на пролетното сонце и со најблиските, има неколку знаци кои нема да се чувствуваат...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

Голем ПРОЛЕТЕН хороскоп: Сродна душа за Лавовите, пари за Стрелците, голема среќа за Близнаците…

Еспресо
Со доаѓањето на пролетта, студенилото и сивилото на зимата им го отстапува местото на сонцето и боите на цвеќињата. Природата се буди и деновите се...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

Овие пет ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ постојано мислат каква убава храна ќе стават во уста

Еспресо
На добра храна веројатно секој се радува, но следниве пет хороскопски знаци постојано мислат каква убава храна ќе стават во уста. Кај нив најчесто ништо...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (11. до 17.април): Среќни можности за Рибите, пари за Биковите, романтика за Раковите…

Еспресо
Оваа недела планетата Меркур ќе влезе во знакот Бик, додека планетата Марс ќе премине во оној на Риби… А вие, каков знак сте вие? Дознајте...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

Откријте кога вашиот хороскопски знак ќе има најмногу ПАРИ: Еден ден од ОВАА ПРОЛЕТ е клучен за вашите финансии!

Еспресо
Астрологијата открива кој ден е клучен за вашите финансии во текот на пролетта 2022. ОВЕН Вашиот датум е 28 мај. Тогаш Венера ќе биде во...
Астро Слајдер Хороскоп

ТРИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ – „луди“ по УТРИНСКИ СЕКС: Никогаш не ги одбивајте наутро!

Еспресо
Кој секс повеќе го сакате, утрински или ноќниот, или можеби преферирате секс преку ден. Доколку спаѓате во еден од овие хороскопски знаци тогаш на вас...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

На 16.април МАГИЧНА ПОЛНА МЕСЕЧИНА во Вага: Како ќе делува на хороскопските знаци и како да ја искористите до максимум оваа неверојатна енергија!

Еспресо
На 16 април ќе имаме полна Месечина во знакот на Вага, а еве што таа ќе ни донесе и како ќе ги предизвика хороскопските знаци!...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

Паричен хороскоп за АПРИЛ: Кој да избегнува кредити, а еден знак најдобро ДА НЕ ВЛЕГУВА ВО БАНКА!

Еспресо
Распоредот на ѕвездите во април укажува дека четирите знаци на Зодијакот треба да внимаваат на парите! Дознајте дали сте меѓу нив и дали ќе мора...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (4. -10.април): Романтика за Раковите, добри вести за Лавовите, љубов за Рибите и Биковите…

Еспресо
Оваа недела планетата Венера го напушта знакот Водолија за да влезе во оној на Риби, подготвена да им донесе среќа во љубовта на сите водни...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

Што им носи АПРИЛ на ХОРОСКОПСКИТЕ ЗНАЦИ: Еве за кого ќе биде месец на љубовта, за кого – на парите, а за трети – на проблемите!

Еспресо
Во месец април планетата Венера ќе остане во знакот Риби, со што ќе им донесе многу среќа во љубовта на сите водни знаци и не...