-3.2 C
Скопје
01:22 - 9 февруари, 2023

Ознака : среќа

Астро Слајдер Хороскоп

Среќна недела во секоја област: Два хороскопски знака ќе „газат“ напред на работа, а љубовта ќе им цвета!

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници започнуваат „бела“ низа денови во тековната недела – од 6 до 12 февруари. Станува збор за два...
Астро Слајдер Хороскоп

Среќници на неделата: Три хороскопски знаци ќе заплачат од радост поради преубави вести

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници ќе започнат „бела“ низа денови  оваа недела – во периодот од 23 до 29 јануари. Станува збор...
Астро Слајдер Хороскоп

Сè ќе им оди од рака: Три хороскопски знаци со најголема среќа на крајот на јануари

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците од Зодијакот кои ќе имаат среќа во сите потфати на крајот на јануари. Еве кои се на листата на среќници. Близнаци...
Астро Слајдер Хороскоп

Каква радост! Два хороскопски знаци наскоро ќе скокаат од среќа

Еспресо
Астролозите именуваа два знака од Зодијакот кои ќе имаат многу среќа во блиска иднина. Тие ќе можат да се реализираат и во професионалните активности и...
Астро Слајдер Хороскоп

Ќе скокаат од радост: Три хороскопски знаци со неверојатна среќа во јануари 2023

Еспресо
Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот кои ќе бидат многу среќни во јануари 2023 година. Конечно ќе можат да се радуваат од сесрце. Еве кои...
Астро Слајдер Хороскоп

Збогум лоши денови: Четири хороскопски знаци што ќе ги остават проблемите во 2022

Еспресо
Астролозите наведоа три знаци на Зодијакот кои ќе остават се што лошо во 2022 година. Но, тие ќе ја дочекаат новата годината како да се...
Астро Слајдер Хороскоп

Најдобра верзија на себе: Три најсреќни хороскопски знаци во последната недела на 2022 година

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници ќе бидат особено среќни следната недела – од 26 декември до 1 јануари. Станува збор за три...
Астро Слајдер Хороскоп

Кој ќе има чудесна среќа: Три хороскопски знаци ги чека „бела низа“ денови

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници ќе бидат особено успешни следната недела – од 19 до 25 декември. Станува збор за три знаци...
Астро Слајдер Хороскоп

Ќе „јаваат“ на среќата: Три хороскопски значи кои ги чекаат профитабилни договори и нови шански оваа недела

Еспресо
Астролозите направија прогноза за неделава која претстои за сите знаци на Зодијакот и ги именуваа главните среќници. Особено ќе бидат среќни три хороскопски знаци во...
Астро Слајдер Хороскоп

На среќата на овие хороскопски знаци во 2023 година ќе им позавидат сите!

Еспресо
Астролозите објавија кои хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа во 2023 година. Тие ќе бидат најсреќни, што ќе предизвика завист кај оние околу нив. Според...