19.9 C
Скопје
18:07 - 18 мај, 2022

Ознака : водителка

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

(ВИДЕО) БАЛКАНОТ бруи за реакцијата на црногорската водителка во МОМЕНТОТ НА ЗЕМЈОТРЕСОТ!

Еспресо
Силен земјотрес ја погоди Босна и Херцеговина и беше почувствуван во целиот регион. Колку бил силен земјотресот се виде и во Црна Гора за време...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) БАЛ НА МЛАДЕНЦИ: Водителката АНИТА ДАЕВА објави прекрасни фотографии од семејниот албум

М.Р.
Нашата позната водителка Анита Даева на својот инстаграм – профил објави досега невидени фотографии од семејниот албум споделувајќи прекрасни спомени со своите следбеници. „22.03.1996  Бал...
Ви Препорачуваме Животни Приказни Слајдер

Разговор со Снеже Велков, водителка: САМО ДА МЕ СЛУЖАТ УМОТ И ТЕЛОТО, ЗАЛЕТ САМА ЌЕ СИ ЗЕМАМ

Наташа Мустафа
Убавата Снеже Велков сигурно веќе сите ја знаете како лице од ТВ екраните. Со неа разговараме за животот, нејзиниот јубилеен роденден, новите проекти. Почнува нова...
Лајфстајл Секојдневие Слајдер

Англиска водителка се расплака во емисија поради децата што страдаат во Украина

Еспресо
Англиската водителка Холи Вилогби се расплака во емисијата „This morning“, поради децата што страдаат во Украина. Нејзиниот колега Филип Шофилд најави пауза кога на Холи...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО) КАКОВ ГОСПОДИН: Кој прв и честиташе 8 Март на Лила?

М.Р.
Познатата водителката и инфлуенсерка на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии и видеа. Храна, прекрасни дестинации, модни комбинации како и прекрасни моменти поминати со...
Ви Препорачуваме Еспресо Женски печат Животни Приказни Наши Фаци Слајдер Сцена

АСОЦИЈАЦИИ СО ИРЕНА СПИРОВСКА: Кој умее да препознае убавина и таму каде што другите не ја гледаат, тој има убава душа!

Ј.К.Д
Познатата водителка Ирена Спировска скоро 30 години ја гледаме на телевизиските екрани. Почетоците на нејзината телевизиска кариера беа во Македонската радиотелевизија, ја помниме и како...
Ви Препорачуваме Еспресо Женски печат Животни Приказни Слајдер

ИСКРЕНО СО МИА КОСТОВА, водителка и инфлуенсерка: Горда сум што немам кредити и што не живеам „позајмено“

Наташа Мустафа 
Некогаш работела и како келнерка и во фризерски салон, но никогаш не се предала да се врати во семејниот дом и да биде уште една...
Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) „НЕ МЕ ИНТЕРЕСИРААТ ПОВРШНИ ВРСКИ. НЕ СЕ ЗАДОВОЛУВАМ СО ТРОШКИ“: Јелена Спенџарска бара момче за озбилно, но има услови!

М.Р.
Познатата водителка на утринска програма и инфлуенсерка, Јелена Спенџарска шармира со својот изглед и природна убавина. Водителката покрај на малите екрани, се повеќе внимание преку објавите на...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ОВА Е ТРЕТАТА „СЕСТРА“ НА ЈЕЛЕНА И ВИКТОРИЈА: Убавината е наследна – запознајте ја госпоѓа Спенџарска!

М.Р.
Познатата водителка на утринска програма и инфлуенсерка, Јелена Спенџарска шармира со својот изглед и природна убавина. Водителката покрај на малите екрани, се повеќе внимание преку објавите...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО+ФОТО) ЈЕЛЕНА СПЕНЏАРСКА: Заблагодари си на себе за сè низ што помина минатата година!

М.Р.
Познатата водителка на утринска програма и инфлуенсерка, Јелена Спенџарска шармира со својот изглед и природна убавина. Водителката покрај на малите екрани, се повеќе внимание преку...