17.8 C
Скопје
14:03 - 20 април, 2024

Ознака : водителка

UncategorizedБалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо
Сестрата близначка на трагично загинатата водителка Бојана Јанковиќ, Ивана, исто така беше водителка. Бојана работеше на „Пинк“, а остана запаметена по емисијата „Град“ (Сити). Вчера...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо
Поранешната водителка на „Пинк“, Бојана Јанковиќ синоќа е пронајдена мртва во својот дом во Белград. Многу колеги на починатата Бојана Јанковиќ останаа во шок по...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

еспресо
Водителката Бојана Јанковиќ (поранешна Николиќ), која се прослави како водителка на култната емисија на српската телевизија Пинк „Град“, е пронајдена мртва во стан во Белград,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Откриено е која е новата водителка на „Ѕвезде гранда“: „Мило ми е што сме повторно заедно“

Еспресо
Позната пејачка е нова водителка на најгледаното музичко натпреварување. Откако Сања Кужет објави дека е бремена и нема да остане до крајот на сезоната на...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Босанска водителка на временска прогноза ги „запали“ социјалните мрежи: „Иста е како Адријана Лима“

Еспресо
Босанската водителка за временска прогноза предизвика хаос на социјалните мрежи, откако почнаа да се споделуваат фотографии и видеа од оваа секси девојка. @leoncio319 ♬ sonido...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Карлеуша најсурово ја нападна познатата водителка: „Ти си свиња, по телото ти се гледа дека јадеш мрсно!“

Еспресо
Познато е дека пејачката Јелена Карлеуша речиси секојдневно влегува во конфликт со некого, а во тој стил продолжи и сега. Изгледа дека Јелена се повеќе...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСекојдневиеСлајдерСцена

(Видео) Позната водителка доби напад на смеа пренесувајќи вести во живо: „Најдоброто нешто на телевизија“

Еспресо
Сузан Даубнер, познатата германска телевизиска водителка на Дневник на телевизијата АРД и личност која ги пренесува вестите веќе 24 години, во средата среде програма во...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Сања Маринковиќ заведува во костим за капење: „Авион“ на 49 години

Еспресо
Водителката Сања Маринковиќ отпатува во Дубаи, за кој вели дека е нејзиниот најомилен град во светот, пренесува Нова.рс. Таа на својот Инстаграм профил објави колаж...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Водителката на Евровизија е препознатлива по насмевката, а храбро се бори за својата ќерка: Девојчето има ретка болест

Еспресо
Гледачите на првата полуфинална вечер на Евровизија, останаа воодушевени од едната од трите водителки – Хана Вадингам. Популарната актерка која ја толкуваше улогата на водителка...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Братучетката на Слаѓана Петрушиќ: „Измисли дека починала“

Еспресо
На официјалните профили на поранешната учесничка во популарно хрватско реално шоу и водителка на „Парови“, Слаѓана Слаѓа Петрушиќ, утрово беше објавено дека Слаѓа наводно починала....