Tag : зајдисонце

Лајфстајл Сцена

Пејачката Џесика гледа во зајдисонце, а вие ќе гледате малку подолу на оваа фотографија (ФОТО)

Igor
Фолк-пејачката Џесика Палашоска веќе неколку дена како е на турнеја во далечната Австралија, но таа покрај работата, времето го користи и да ужива во благодетите...
Сцена Убавина

Шминка за очи инспирирана од зајдисонцето

Igor
Летното небо како инспирација е вистински хит во сезонскиот мејкап стил. Дозволени се сите комбинации на бронзена, жолта, златна, портокалова, корална, па дури и сина...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian