11.8 C
Скопје
22:43 - 29 февруари, 2024

Ознака : бело

БалканСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) Констракта стилизирана како Меган Маркл: Српската евровизиска претставничка заблеска на тиркизниот тепих

М. Р.
Српска евровизиска претставничка Ана Ѓуриќ Констракта заблеска на тиркизниот тепих во Торино. Ана. Констакта беше совршено стилизирана – комплетно облечена во бело, а изгледот на...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) САКАНИОТ НА НОНЕ Е МАЧО ВО КРЕВЕТ: Бел латино-љубовник со љубовен ќилим на градите

Еспресо
Ноне продолжува да патува и да ужива во животот. И навистина, блазе си ѝ. Нејзината најнова фотографија постирана денес прикажува како ужива во морското синило....
Секојдневие

Индија збудале по Меланија Трамп, а таа воодушеви со стајлингот (ФОТО)

Еспресо
Индија збудале по Меланија Трамп… Пред оваа дама да дојде во оваа земја, таму насекаде можеа да се видат билборди кои го најавуваат нејзиното доаѓање...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Бело минијатурно бикини и мускули по цело тело: Полудеа мажите, но и жените по оваа фотка на Џеј Ло! (ФОТО)

Еспресо
Опуштена сум и ги наполнив батериите, напиша пејачката и актерка Џенифер Лопез (50) покрај фотографијата на која позира пред огледалото во минијатурниот костим за капење....
Дестинации и Дегустации

Кажи ми какво вино пиеш, ќе ти кажам каков ти е карактерот

Igor
Афинитетот кон одреден вид на вино многу зборува за вашиот карактер, тврдат француските истражувања за алкохолниот пијалок кој го конзумираме од шестиот милениум пред нашата...
Секојдневие

Модна лекција од Пенелопе Круз до сите жени: Вака се носи бело од глава до пети (ФОТО)

Igor
Оваа жена е вистинска дива… Прекрасната шпанска актерка Пенелопе Круз се појави на премиерата на својот нов филм „The Wasp Network“ во модна комбинација која...
Секојдневие

Извонредно богат и кремаст вкус – Чизкејк со лимон и прелив од бело чоколадо

Igor
Колач со освежувачки кремаст вкус кој многу едноставно ќе го подготвите, а ќе му се допадне на целото ваше семејство. Потребни состојки за кората: 250...