17.8 C
Скопје
14:20 - 27 февруари, 2024

Ознака : меланија

ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Меланија Трамп се дотера за роденденот на Доналд: Прекрасна во „Гучи“ фустан од 3.200 долари

Еспресо
Поранешната прва дама на САД, Меланија Трамп, беше забележана од папараците кога ја напуштила Трамп кулата во Њујорк, пренесува Page Six, споделувајќи фотографии од Меланија....
СветСлајдерСцена

Поранешната помошничка на Меланија Трамп: „Семејството Трамп е подло и бездушно“

Еспресо
Поранешнa асистентka на Меланија Трамп го обвини семејството на поранешниот американски претседател за „злобност и бездушност“, известува Пејџ сикс. Стефани Винстон Волкоф го објави големото...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) Ова е ПОСТАРАТА СЕСТРА на ПОРАНЕШНАТА ПРВА ДАМА на САД: Зошто Меланија ја криеше Инес од јавноста?

М.Р.
Меланија Трамп неколку години ја криеше од јавноста својата постара сестра Инес Кнаус, со која е многу блиска. Меланија е една од најпознатите Словенки во...
СветСлајдерСцена

ФОТО: Велат дека никогаш не ја виделе посреќна – Меланија со нетрпение чека да замине од Белата куќа

Еспресо
За разлика од својот сопруг Доналд, коj не може да ја прежали загубата на претседателските избори во Америка, изгледа дека Меланија не ја дели истата...
СветСлајдерСцена

ВИДЕО: Кога ќе се збогуваат со Белата куќа, тука ќе го продолжат својот живот – Доналд и Меланија се селат во својата најраскошна вила!

Еспресо
И покрај тешко прифатениот пораз на американските избори, Доналд наводно му се радува на новиот живот кој го очекува во сончевата Флорида. На ова место...
СветСлајдерСцена

Меланија Трамп за последен пат традиционално ја пречека божиќната елка во Белата куќа

Еспресо
Првата дама на Америка, Меланија Трамп во понеделникот ја пречека елката во Белата куќа, продолжувајќи ја долгогодишната традиција, дури и за време на пандемијата на...
СветСлајдерСцена

Меланија двапати го одби обидот на Трамп да ја фати за рака: Првата дама, иако лута, никогаш подобро не изгледала! (ФОТО)

Еспресо
Американскиот претседател Доналд Трамп и неговата сопруга Меланија се вратија во Вашингтон, а додека се симнуваа од претседателскиот авион, првата дама на САД двапати го...
Секојдневие

Сакате да изгледате софистицирано по 50-та? Облечете се како Меланија Трамп – Точките секогаш се во мода! (ФОТО)

Еспресо
Претседателот на Америка, Доналд Трамп и неговата сопруга Меланија денес го посетија споменикот посветен на војната во Кореја во Вашингтон. Контроверзниот политичар и поранешната манекенка...
Секојдневие

Одличен крој, уште подобра боја: Меланија Трамп ја заврши посетата на Индија во голем стил! (ФОТО)

Еспресо
Меланија Трамп им одржа уште една модна лекција на сите… Меланија Трамп успеа повторно да ги воодушеви сите со своето последно појавување. Со ова појавување...
Секојдневие

Комплетно ја засени Иванка: Меланија Трамп воодушеви во фустан вреден 1.800 долари (ФОТО)

Еспресо
Првата дама на Америка е позната по своите деловни модни комбинации, но на патувањето во Индија ја откри и нејзината забавна страна кога станува збор...