6.8 C
Скопје
06:12 - 4 март, 2024

Ознака : доналд

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Меланија Трамп ги вжешти мрежите: Доналд ја бакнува, таа блеска

Еспресо
Меланија Трамп се врати на јавната сцена минатиот викенд на гала забава организирана во семејниот имот Мар-а-Лаго на Флорида. Тоа беше нејзино прво појавување откако...
Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСветСлајдерСцена

Што се случува со Меланија Трамп, открива поранешна помошничка: „Точно знаеше со кого се омажи, нивниот брак е трансакциски!“

Еспресо
Меланија Трамп ретко се гледа во јавноста откако нејзиниот сопруг Доналд Трамп објави дека ќе се кандидира за претседателските избори во Америка во 2024 година...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Која е Карен Мекдугал, уште една потплатена убавица да молчи за врската со Трамп: Ѝ се извини на Меланија, „жал ми е за тоа што го направив“

Еспресо
Покрај порно ѕвездата Сторми Даниелс, уште една жена била платена од поранешниот американски претседател Доналд Трамп да ѝ го купи молкот. Обвинителот уште на почетокот...
СветСлајдерСцена

(Фото) Меланија Трамп блесна во јавност по „изолацијата“ во фустан со порака: Еве кој стои зад неа

Еспресо
Меланија Трамп конечно излезе од „скривницата“ и беше на велигденски бранч со својот сопруг во Мар-а-Лаго ресторан-клубот во неделата. Парот беше пречекан со овации додека...
СветСлајдерСцена

Иванка Трамп нема да учествува во претседателската кампања на татко ѝ

Еспресо
Најстарата ќерка на Доналд Трамп, Иванка, изјави дека повеќе нема да учествува во американската политика и нема да игра улога во претседателската кампања на нејзиниот...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Трамп под истрага за шпионажа, тој објаснува: „Тоа се декласифицирани документи“

Еспресо
Поранешниот претседател е под истрага за три кривични дела, од кои првото се припишува на законот за анти-шпионажа, потоа за уништување или прикривање на доверливи...
СветСлајдерСцена

(Фото) Доналд Трамп непрепознатлив без шминка: „Изгледа како Дарт Вејдер кога ја симнува маската“

Еспресо
Доналд Трамп учествуваше на голф турнир појавувајќи се на теренот за голф во Бедминстер, а сите останаа шокирани кога видоа како поранешниот американски претседател изгледа...
СветСлајдерСцена

На Трамп сите „мрежи“ му пропаднаа, ама еве кога пак ќе се врати!

jasmina.kantardzieva
Што се случи со Доналд Трамп? Сигурни сме дека никој навистина не го поставува ова прашање, зашто за многумина, како што е познато, Доналд Трамп...
СветСлајдерСцена

ВИДЕО: Кога ќе се збогуваат со Белата куќа, тука ќе го продолжат својот живот – Доналд и Меланија се селат во својата најраскошна вила!

Еспресо
И покрај тешко прифатениот пораз на американските избори, Доналд наводно му се радува на новиот живот кој го очекува во сончевата Флорида. На ова место...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Алек Болдвин како Доналд Трамп – Пие избелувач и порачува: „Ќе го пуштиме овој вирус да дивее“ (ВИДЕО)

Еспресо
Омилена мета на актерот Алек Болдвин е американскиот претседател Доналд Трамп, кој често го имитира во шоуто „Saturday Night Live“. Во скечот кој вчера беше...