14.8 C
Скопје
10:22 - 2 јуни, 2023

Ознака : Трамп

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

(Фото) Која е Карен Мекдугал, уште една потплатена убавица да молчи за врската со Трамп: Ѝ се извини на Меланија, „жал ми е за тоа што го направив“

Еспресо
Покрај порно ѕвездата Сторми Даниелс, уште една жена била платена од поранешниот американски претседател Доналд Трамп да ѝ го купи молкот. Обвинителот уште на почетокот...
Свет Слајдер Сцена

Порно ѕвездата Сторми Даниелс откри детали за врската со Доналд Трамп: „По врската со Трамп, животот ми стана пекол“

Еспресо
Отидов во тоалет, кога излегов, тој одеднаш беше во долна облека. Не разбирам како завршив во кревет. Знам дека не реков ‘не’, но не реков...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

(Фото) По Сторми Даниелс, и убавицата Карен Мекдугал има што да каже за Доналд Трамп: Ѝ платил за молчење „дебела“ сума

Еспресо
Поранешниот американски претседател и се обрати на јавноста од истата салата за настани и прес конференции во неговиот дом во Мар-а-Лаго, по сослушувањето кое ги...
Ви Препорачуваме Еспресо Слајдер

Трамп за обвинението: „Не мислев дека тоа е можно во Америка, ова е навреда за нацијата“

Еспресо
Единствениот прекршок што го направив беше тоа што бестрашно ја бранев нашата земја од оние кои сакаат да ја уништат, рече Трамп. – Не мислев...
Ви Препорачуваме Еспресо Свет Слајдер Сцена

(Фото) Уште една старлета сака да проговори за поткуп од Трамп: Плејбој зајчицата зела повеќе пари за молчење од порно ѕвездата Сторми

Еспресо
Поранешниот претседател на Соединетите Американски Држави, Доналд Трамп, веднаш штом беше објавено неговото обвинение пред судот во Њујорк, изјави дека ова е уште еден пример...
Ви Препорачуваме Еспресо Слајдер

Трамп им се обрати на своите поддржувачи и им порача: „Тие не доаѓаат по мене, тие доаѓаат по вас“.

Еспресо
Поранешниот американски претседател Доналд Трамп, против кого се подготвуваат официјални обвиненија, се обрати на своите поддржувачи. Поранешниот шеф на државата објави статус на сопствената социјална...
Свет Слајдер Сцена

Трамп со навреди за Ријана: „Тоа беше најлошото полувреме во историјата на Супербол, епски неуспех!“

Еспресо
Не е тајна дека Доналд Трамп не е обожавател на Ријана, па поранешниот претседател воопшто не беше импресиониран од настапот на пејачката на полувремето од...
Лајфстајл Свет Слајдер Стил Сцена

Ријана на удар на критики од Доналд Трамп поради настапот на Супер Боул: „Без нејзиниот стилист таа е НИШТО, нема талент!“

Еспресо
Поранешниот американски претседател Доналд Трамп ја критикуваше пејачката од Барбадос Ријана пред нејзиниот настап на Супер Боул, пренесува Индипендент. Во ноќта кон понеделник, 13 февруари,...
Ви Препорачуваме Еспресо Слајдер

САД објавија извештај за нападот на Капитол од поддржувачите на Трамп: „Трамп е главната причина за настаните од 6 јануари и без него немаше да се случи упадот“

Еспресо
Специјалниот комитет на Претставничкиот дом на САД објави извештај за резултатите од истрагата за упадот на Капитол на 6 јануари 2021 година, што го организираа...
Свет Слајдер Сцена

Трамп: „Се обидуваат да ме обвинат за упад во Капитол за да ме спречат да победам на изборите“

Еспресо
Поранешниот претседател на САД, Доналд Трамп, изјави дека барањето одговорност од него за упадот на Капитол од страна на неговите приврзаници има само една цел,...