28.4 C
Скопје
17:06 - 25 јуни, 2024

Ознака : порно глумица

Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

Трамп против порно-актерката: Прв дел од судењето

еспресо
Вчера пред Окружниот суд на Менхетен во Њујорк започна судењето на поранешниот американски претседател Доналд Трамп и тоа е прво судење на американски претседател во...