6.8 C
Скопје
07:16 - 4 март, 2024

Ознака : кан

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Ева Лонгорија пак блесна на црвениот тепих во секси фустан: Длабоко деколте и шлиц до бутот

Еспресо
Актерката Ева Лонгорија, позната по улогата на Габриел Солис во ТВ серијата Очајни домаќинки, присуствуваше на проекцијата на цртаниот филм Elementary, што се одржа на...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСценаЧудесни жени

Која е Жастин Трие, третата жена што освоила Златна палма во Кан: Потребни ни се приказни за животот на жената, режирани од жени

Еспресо
Режисерката на „Анатомија на падот“ ја освои Златната палма на 27 мај, со што стана третата жена режисер во историјата на Канскиот филмски фестивал што...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Добитничката на „Златната палма“ во Кан ја заборави наградата: Погледнете ја реакцијата на холивудската легенда Џејн Фонда

Еспресо
Доделувањето на „Златната палма“ на овогодинешниот филмски фестивал во Кан, победничката Џастин Триjет вечно ќе ја памети исто како и водителката, холивудската актерка Џејн Фонда,...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Доделени наградите во Кан: Златната палма ја доби филмот „Анатомија на падот“

Еспресо
Златната палма на 76. Кански филмски фестивал ја доби филмот „Анатомија на падот“ на француската режисерка Жастин Триет. Во тој филм, како и во исто...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Ева Лонгорија е далеку од очајна домаќинка: Блесна во Кан со извајано тело

Еспресо
Актерката Ева Лонгорија, позната по улогата на Габриел Солис во ТВ серијата Очајни домаќинки, присуствуваше на премиерата на филмот „Стариот даб“ во режија на Кен...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) На Хајди Клум ѝ „испаднаа“ градите во Кан: Освен голи гради, ги покажа и долгите нозе

Еспресо
Манекенката Хајди Клум (49) изненади со својот моден избор на 76. филмски фестивал во Кан кога на црвениот тепих прошета во необичен жолт фустан со...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Том Хенкс ги загуби нервите на црвениот тепих во Кан: Легендарниот глумец „вриеше“ и викаше

Еспресо
Американскиот актер Том Хенкс (66) учествуваше во помал инцидент во вторникот пред премиерата на неговиот нов филм на фестивалот во Кан. Хенкс бил на црвениот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ирина Шајк овојпат претера, „порно стил“ во Кан: Во проѕирна долна облека се појави синоќа на црвениот тепих

Еспресо
По неколкуте провокативни модни комбинации кои ги покажа во Кан на црвениот тепих за различни филмски премиери, Ирина Шајк овојпат позираше во „искрено“ издание, поточно...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Ирина Шајк блесна во Кан во суперсекси издание: Кожа врз извајано тело

Еспресо
Ирина Шајк се појави на црвениот тепих во секси кожен фустан на премиерата на филмот „Le Jeu De La Reine“.“ на 76. Кански филмски фестивал....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Леонардо ди Каприо во Кан во стилот на Големиот Гетсби: Изгледот координиран со Мартин Скорсезе за новиот филм

Еспресо
Црвениот тепих во саботата на 20 мај го чекаше, повеќе од кој било друг, него, една од најпознатите ѕвезди во Холивуд. Леонардо ди Каприо на...