Ознака : Салма Хајек

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Обожавател ѝ кажа на Селма Хајек дека има премногу ботокс, а еве што му одговори таа! (ФОТО)

Васко Спасоски
Актерката Селма Хајек (53) и во шестата деценија од животот воодушевува со својата убавина. Холивудската ѕвезда на Инстагарам објави фотографија на која позира под палма,...