23.8 C
Скопје
11:45 - 2 јуни, 2023

Ознака : мексико

Свет Слајдер Сцена

(Фото) Бритни Спирс секси танцува во Мексико со маж кој не ѝ е сопругот: Еве со кого ужива пејачката на одмор

Еспресо
Поп ѕвездата Бритни Спирс и нејзиниот сопруг Сем Асгари неодамна се најдоа на насловните страници на таблоидите поради нивната одлука да не ги носат своите...
Свет Слајдер Сцена

(Фото) Бред Пит и згодната Инес Де Рамон уживаат во Мексико: Пит го покажа вајаното тело со бројни тетоважи

Еспресо
Бред Пит и неговата нова девојка Инес де Рамон, која оваа година се разведе од актерот Пол Весли, беа фотографирани од папараци во Мексико.  ...
Ви Препорачуваме Еспресо Слајдер

Уапсен во Мексико: Криминалниот живот на Каро Кинтеро, последната мексиканска нарко-легенда од старата школа

Еспресо
Основачот на картелот Гвадалахара, подоцна наречен картел Синалоа, ќе се врати во затвор откако речиси девет години беше бегалец. Тој, Каро Кинтеро, со прекар Ел...
Еспресо

Уапсен во Мексико „кралот на дрогата“ Рафаел Каро Кинтеро, еден од 10-те најбарани нарко босови од ФБИ

Еспресо
За „главата“ на трговецот со дрога има награда од 20 милиони долари, а опишан е како „исклучително опасен“. САД сакаат екстрадиција. Еден од 10-те најбарани...
Ви Препорачуваме Животни Приказни Слајдер Чудесни жени

Чавела Варгас: Глас длабок како болката на душата

Еспресо
Таа не пеела за болка, љубов, жени, алкохол, осаменост, туку таа била сите тие работи, затоа нејзините песни одземаат здив и те тераат да заплачеш....
Ви Препорачуваме Свет Сцена

(Фото) Бритни Спирс пак „полуде“ на Инстаграм, позира угол гола: „Изгледам 10 години помлада“

Еспресо
Пејачката Бритни Спирс не се воздржа на Инстаграм да ги провоцира своите фанови, овојпат со „голи“ фотографии. Во својата најнова објава, 40-годишната пејачка која го...
Свет Слајдер Сцена

ЈА ПРОГЛАСИ СВОЈАТА МАЈКА ЗА ПОБЕДНИЧКА ВО НАГРАДНАТА ИГРА: Инфлуенсерката Лоре ги разлути луѓето на социјалните мрежи

И. Т.
Мексиканската инфлуенсерка Лоре Гарза минатата недела ги налути своите следбеници откако ја прогласи својата мајка за победничка во наградната игра за скап автомобил. Лоре вети...
Ви Препорачуваме Дестинации и Дегустации Женски печат Слајдер

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ЕКСКЛУЗИВНО СО ЈОВАНА КВРЖИЌ: Во Пакистан корона не постои, во Кипар носев маска и на отворено

Јасмина Кантарџиева Димков
Инспиративната Србинка Јована Квржиќ, блогерка за патување, а инаку, магистар по фармација и „на пат“ до звањето доктор по фармацевтски науки, веќе извесно време со своите професионални патнички ангажмани...
Свет Слајдер Сцена

ФОТО| 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Васко Спасоски
Мексиканскиот пејач Џери Демар (41) се жалел на болки во задникот по земањето на витаминска инекција, за два дена подоцна да почине. Ѕвездата на шоуто...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Бред Пит и Џенифер Анистон планираат венчавка во Мексико!

Еспресо
После средбата на актерите Џенифер Анистон (51) и Бред Пит (56) на доделувањето на овогодинешните САГА награди , тие сега наводно планираат романтична венчавка во Мексико....